Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees figuur, aardewerk 6485
Chinees figuur, aardewerk

Resultaat:

65 EUR

Grote keramieken schaal 6484
Grote keramieken schaal
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Kaststel 3 delig 6483
Kaststel 3 delig

Resultaat:

57 EUR

Verkocht
Majolica zuil met bloempot 6482
Majolica zuil met bloempot

Resultaat:

40 EUR

Jugendstil schenkkan met bronzen figuren 6481
Jugendstil schenkkan met bronzen figuren
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6480
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

4 Japansen vaasjes 6479
4 Japansen vaasjes
Startprijs 30 EUR
Chinese kom 6478
Chinese kom
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Meissen schaal 6477
Meissen schaal

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2 Porseleinen vazen 6476
2 Porseleinen vazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Klepkannen 6475
4 Klepkannen

Resultaat:

20 EUR

Quang Leng schotel 6440
Quang Leng schotel
Startprijs 275 EUR
4 diverse borden 6439
4 diverse borden
Startprijs 25 EUR
Porseleinen beeld valsspeler 6438
Porseleinen beeld valsspeler
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Karaf met ovale onderschaal B&G 6437
Karaf met ovale onderschaal B&G

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Perzische vaas 6436
Perzische vaas

Resultaat:

125 EUR

Groot Imari bord 6435
Groot Imari bord
Startprijs 20 EUR
2 Porseleinen damesfiguren 6434
2 Porseleinen damesfiguren
Startprijs 40 EUR
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel 6474
4 Rosenthal borden, 6 kop en schotel
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Bavaria servies 6465
Bavaria servies

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Divers Duits servies 6452
Divers Duits servies

Resultaat:

15 EUR

Porseleinen plaquette 6441
Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR
Schuman Arzberg servies 6216
Schuman Arzberg servies
Startprijs 90 EUR
Porseleinen Hutschenreuther vaas 6225
Porseleinen Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR