Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot kavel oude/antieke tegels
Resultaat: 200 EUR

Groot lot +/- 60 antieke Hollandse wandtegels 18e-19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen, o.a. Makkums, mangaan, Baroketc. 10-13cm. Cond;R/G

Imari kannetje
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari schenkkan met deksel, floraal en gouddecor, in goede staat 15,5cm.

Porseleinen man
Resultaat: 180 EUR

Antieke porseleinen figuur, dubbel gemerkt, alteste en carl Theodor? met kroon, vingers af, 20cm. Cond;R

2 erotische plaquettes
Resultaat: 180 EUR

Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.

6 Toby Jugs, o.a. 3 Musketiers
Resultaat: 170 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G

Petrus regout kinderservies
Resultaat: 170 EUR

Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...

Satsuma dekselvaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Satsuma porseleinen dekselvaas met tuindecor, in goede staat 40cm. Cond:G

Imari kop & schotels + klein kopje en schotel
Resultaat: 170 EUR

Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G

Chinese vaas
Resultaat: 165 EUR

Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G

2 Delftse borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G

2 Makkumse vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee grote Makkums polychrome aardewerken bloempotten, 20e eeuw octagonaal 19x29x29cm. Cond;G

2 gemberpotten
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met deksel in goede staat, 18x13øcm. Cond:G

2 Kleine porseleinen boedha's
Resultaat: 160 EUR

Twee kleine Chinees porseleinen zittende lachende Boedha's 20e eeuw gemerkt, 12-13cm. Cond:G

12 borden, gemerkt
Resultaat: 150 EUR

Twaalf antieke Franse limoges borden omstreeks 1900, Haviland en co met floraal decor en gouddecor, minimale chip 24øcm. Cond:G

Plateel vaas
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G

Vier borden Chinees
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G

Grote Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen schaal omstreeks 1930, gemerkt met figuren, vogels, floraal en gouddecor, haarlijnen in bodem. 19x41ø Cond:R

Celladonvaas
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote Chinese groen celladonvaas met tekens en figuren decor, 20e eeuw 62cm. Cond:G

3 Grote Lladro figuren
Resultaat: 140 EUR

Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G

6 Delen divers Chinees imari
Resultaat: 140 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M

3 Makkumse dekselvazen
Resultaat: 130 EUR

Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G

18e eeuwse Chinese sauskom
Resultaat: 130 EUR

17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.

Imari schaal
Resultaat: 125 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari bord, hoge bodem en geschulpte omranding, in goede staat 3,5x23øcm.

18e eeuws Duits bord
Resultaat: 125 EUR

Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G

2 Majolica borden met vogeldecor
Resultaat: 125 EUR

Twee grote antieke majolica sierborden, floraal en vogeldecor, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, in goede staat 36,3øcm.

3 Delftse borden
Resultaat: 125 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G

Perzische vaas
Resultaat: 125 EUR

Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.

Porseleinen Meissen schaal
Resultaat: 120 EUR

Meissen porseleinen schaal omstreeks 1900 met floraal en gouddecor, in goede staat 4x29,5cm. Cond:G

3 Porseleinen beeldjes Sitzendorf
Resultaat: 120 EUR

Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.

Porseleinen eierset
Resultaat: 120 EUR

Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G

2 Delfts blauwe dekselvazen
Resultaat: 115 EUR

Twee antieke Delftsblauwe aardewerken dekselvazen, gemerkt W. 18e 19e eeuw, en 1 gemeerkt v.d. Duijn 19e eeuw, Deksel vastgemaakt. chip deksel 37-38cm.

3 Delen Nanking Cargo
Resultaat: 110 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R

2 Meissen borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Meissen porseleinen borden met bloemen en gouddecor, in goede staat 24øcm. Cond;G

Imari kom
Resultaat: 110 EUR

Chinees Imari 18e eeuwse porseleinen kom met floraal- en goud decor 7xø14cm. Cond.: G

Chinees beeld, groene mantel
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen figuur, heer met kind, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 45cm.

Chinees beeld, rode mantel
Resultaat: 110 EUR

Grote Chinees porseleinen wijsheer, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 45cm. Cond:G

2 Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Wanli en Kang Xi beide met haarscheur en chips. 27-28øcm. Cond:R

6 Handbeschilderde borden, Brussel
Resultaat: 100 EUR

Zes handbeschilderde porseleinen borden 19e eeuw, floraal en gouddecor, verso J.B Capellemans aine Bruxelles 23øcm. Cond:G

Chinese schotel, 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, haarlijn en minimale chips 32,7øcm. Cond:R

Meissen koffiekan, Teichert
Resultaat: 100 EUR

Grote Duitse Teichert meissen porseleinen koffiekan met Zwiebelmuster decor omstreeks 1930 in goede staat 23cm. Cond:G

Hutschenreuther servies
Resultaat: 100 EUR

Duits porseleinen hutschenreuther servies, decor from dresden met bloemen en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit; 6 grotere borden, 6 kleinere borden, 1 dekselschaal, 2 grote schalen, 1 vleess...

Imari schotel, Arabische tekst
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G

Tegeltableau driemaster
Resultaat: 100 EUR

Delfts 6 pas tegeltableau, Hollandse driemaster, omstreeks 1900, 2x chip glazuur, 25x39cm. Cond:G

19e eeuws tegeltableau, vaas mangaan.
Resultaat: 100 EUR

Hollands antiek tegeltableau omstreeks 1800, mangaan vaas met bloem, 39x52cm. Cond;G

Tegeltableau 17e-18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Tegeltableau 17e-18e eeuws, 9 pas met vazen tegels, restauratie, 39x39cm. Cond;R

Koffie servies
Resultaat: 100 EUR

Negentiende eeuws porseleinen koffieservies gemerkt C.T met kroon, handbeschilderd, goud en floraal decor, bestaande uit: koffiekan, theekan, melk en suikerpot, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1s...

Deel jade uit een blok
Resultaat: 100 EUR

Grote Chinese Jade draak, 20e eeuw in goede staat 20x27x9cm. Cond:G

3 Chinese schoteltjes en 4 kopjes
Resultaat: 100 EUR

Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R