Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
A. Shida (Parijs) 1954, Oosterse vrouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands bloembollenveld, olieverf op paneel, Cond;G 56x43cm.
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G
G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
J.A Kingston 1890 Engelse school, Engels landschap met vrouw en visser, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Fedor van kregten 1871-1937 herder met schapen bij avond,olieverf op linnen, 55x35cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw meisjes portret, olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
M. de Jongere 1912-1978, molen in landschap bij Berkel, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G