E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G
Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G
J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.
C. van Kervel '49, boerderij met rieten dak, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
A. Heine omstreeks 1916 Hollands stadsgezicht met ophaalbrug en figuren, olieverf op paneel 35x40cm. Cond:G
M. Wandscheer, mogelijk Maria Wandscheer 1856-1936 Ede, vaas met kleurrijke bloemen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G
Henriette van Hove van Voorthuisen, 1861- keramieke vaas met seringen en perzisch kleed, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G
B.A. Bongers 1866-1949, Gelderse kade Amsterdam, tekening op papier 57x17cm. Cond:G
H.J Wijngaard 1922-2012 branding bij avond, olieverf op linnen 100x40cm. Cond:G
C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G
Pendant portretten, 19e eeuw, man en vrouw, olieverf op paneel 22x19cm. Cond;G
A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, twee figuren in nis, olieverf op linnen 50x61cm. Cond:G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G
Jan Jans Amsterdam (1872-1943), landschap met berkenbomen en boer, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G
H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
B.Pen, 20e eeuw stadsgezicht met figuren naar Cornelis Springer, olieverf op linnen 60x50cm. Cond;R/G
Adolf von Menzel pinx, Duitse school 1815-1905, edele figuren in chique interieur, steendruk op papier 65x56cm. Cond:G
Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
Drie x Heinz trökes 1913-1997 Duitse school 3 kleurrijke abstract figuratieve lithografieen op papier 2x20x30 en 50x39cm. Cond:G
S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
W. Mosblech 1868-1939 Duitse school, vissersboot op zee, olieverf op paneel 70x80cm. Cond:G
Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G
Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G
Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G
A. Höppner omstreeks 1930 duitse school, stilleven met rozen, glas, fruit en fazant. (Minimaal verfverlies) 70x100cm. Cond;R/G
Gesigneerd W. van Oort plasgezicht, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, hond aan de branding met resten van schipbreuk, olieverf op linnen 33x44cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Wilhelm Mosblech 1868-1934 Duitse school, Noordduits landschap met rietgedekte boerderij, olieverf op paneel 80x70cm. Cond;G
J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G
K. Neuss omstreeks 1930 Duitse school 1888-1967 landschap met zaagmolen, olieverf op linnen 70x55cm. Cond;G
M.O omstreeks 1940 Duitse school, herenportret olieverf op peneel 47x36cm. Cond;G
Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G