H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G
Ed van Heck 1954 Beneden leeuwen. Stilleven met granaatappels. Olieverf op paneel 36x50cm. Cond:G
Max Stendel, Düsseldorferschule, Rheinisches Dorf, olieverf op linnen 50x50cm. Cond:G
Wim Bos, 1906-1977 Rotterdamse kade in de winter met figuren, gemengde techniek op papier Cond:G
E. Körner Duitse school vaas met bloemen olieverf op linnen 39x61cm. Cond;G
F. Max Richter Reich 1896-1950 Duitse school vissers op strand bij het uitladen van vangst. olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve compositie, 1994, acryl op linnen, gemengde techniek 80x120cm. Cond:G
H. van Tankeren 1900-1980 stalinterieur met gevogelte, olieverf op paneel 28x23cm. Cond;G
Victor Bauffe 1849-1921, attelierstempel rechtsonder, Achterhof in dorp, olieverf op linnen 33x24cm. Cond;G
Miniatuur schilderij waarschijnlijk op ivoor, omstreeks 1900 of ouder, gedeeltelijk geschilderd. 8,5x6,5cm. Cond;G
H. Pastor, Atelier H. Pastor Berlin, abstracte figuratieve voorstelling 1994, acryl op linnen, gemengde techniek, 80x120cm.Cond:G
Onduidelijk gesigneerd Hollandse school, bloembollenveld met dorp, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw landschap met figuren voor huis, olieverf op linnen 25x21,5cm. Cond:G
Cor Noltee 1903-1967 Dordrecht, watermolen langs rivier met boer en koeien op de dijk, olieverf op linnen 40x50cm.
Guillaume Corneille '87, 67/200, abstract figuratieve compositie, lithografie op papier 64x59cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw stilleven met asperges en kersen, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond;G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met kersen in schaal, olieverf op paneel, Cond:G. 25x30cm.
Van Wijk, omstreeks 1900, Belgische school, mogelijk Jenny van Wijk, meisje met ganzen en nest in boom, olieverf op linnen 46x37cm. Cond:G
H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G
Suger L.S? Duitse school antiek interieur, olieverf op paneel. 24x30cm. Cond:G
Fedor van kregten 1871-1937 herder met schapen bij avond,olieverf op linnen, 55x35cm. Cond:G
Monogram M.O omsreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
P. Renard 21e eeuw strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
Naar H. van Wijk, insekten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Piet Rackwitz 1892-1968 boerenschuur bij bomen, olieverf op linnen 31x18,5cm. Cond;G
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Beyer Düsseldorf 1884 Duitse school, stilleven met groente, fruit en gevogelte, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
Trambowicz 99, Poolse school, surrealistische voorstelling, acryl op linnen 130x90cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
Ton Schulten (Ootmarsum) nr 146/180, titel Land van Twente 2000, zeefdruk op papier 45x30cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Mediterraans meer met boten, 31x24cm. Gouache op papier, Cond:G
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Charles Kvapil 1884-1957 Belgische school, stilleven met appelketel en pul. olieverf op linnen 50x35cm. Cond:G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G
Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
Johannes Weiland, Vlaardingen 1856-1909 Den Haag, landschap met waterpartij en eenden, olieverf op linnen, 65x98cm. met lijst 101x133cm. Cond:G
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Schilderij heilige Sava met gelovigen, 19e eeuw, olieverf op linnen 70x55cm. Cond:G
Theo van Wijngaarden, poldergezicht met koeien langs het water, olieverf op paneel, 35x19cm. Cond:G
Reinhold Grohmann Berlin 1877-1915, havengezicht met barokkerk en stoomboot, olieverf op paneel, 38x28cm. Cond:G
Gesigneerd J. Guillaume 1880, kwaliteitsstilleven met porseleinen terrine, fruit, kreeft e.d.(lichte beschadigingen) 90x60cm. Cond:R/G
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
A. Shida (Parijs) 1954, Oosterse vrouw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Icoon zogenaamde staurotheek met inleg van messing kruis met Jezus en onder het kruis Maria en Johannes, Maria Magdalena en de honderdman. Daaromheen 4 scênes v.l.n.r. en van boven naar beneden: het l...
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands bloembollenveld, olieverf op paneel, Cond;G 56x43cm.
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Ton Smits Eindhoven 1921-1981(incl. foto van schilder met schilderij, schilder en cartoonist+boekje) surrealistisch landschap huis met figuren. 100x80cm. olieverf op paneel Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw meisjes portret, olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
J. Fabius 19e eeuw 1820-1889, moeder met kind en hond in buitenlucht, olieverf op paneel, 15x17cm. Cond:G
Jan van Vuuren 1871-1941 landschap met boerenschuren, olieverf op linnen 29x25cm. Cond:G
Ferdinand Hendrik Sypkens 1813-1860 Hollandse school, bergachtig landschap met bootje en figuren, olieverf op paneel. 48x39cm. Cond;G
J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
J.J.H. van Leeuwen Den Haag, Hollands strandgezicht met vele figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Jacobus Louis Hoedt, 1832, landschap met schapen, aquarel op papier, 25x35cm. Cond:G
Cornelis Lieste (1817- 1861), heuvelachtig landschap met avondstemming en wandelaars (inclusief boek waarin schilderij is afgebeeld, B.C. Koekkoek tentoonstelling Kleve), olieverf op paneel 35x27cm. C...
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
P.F van Os 1808-1892, stalinterieur met paard, ezel en bok, olieverf op paneel, 21,5x26,5 Cond:G
Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G
Else Berg '33 1877-1942, Bergense school schilder, landschap Italie 39x50cm. olieverf op paneel.
Ongesigneerd 18e eeuw putti met druivenranken, olieverf op paneel 68x93cm. Cond:R/G
Jan Cossaar 1874-1966 nationale feestdag op noordeinde, olieverf op paneel, 35x27cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981 Drentse kapschuur met paardenspan en figuren, olieverf op linnen 70x90cm. Cond;G
J. Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Jan van der Leest 1907-1971, bekende Hengelose schilder. Stadsgezicht Amsterdam in de winter met diverse figuren, olieverf op linnen 60x80 Cond:G
Gesigneerd Abraham Veer (1635-1674) Hollandse school, slagveld palestijnen en Israeliten. David en Goliath, olieverf op paneel, restauraties. 90,5x154,5cm. Cond;R
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Fedor van Kregten 1871-1937, boerin met kalveren in weiland, olieverf op linnen 60x90cm. Cond:G
Jan Hovener 1936, stilleven met spelende kittens, olieverf op paneel, 50x60cm. Cond:G
Anton Mauve 1838-1888 Boer met paard voor ploeg, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G