Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gouden Hanger High Heel Peeptoe 656
Gouden Hanger High Heel Peeptoe

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Gouden Hanger High Heel Peeptoe 657
Gouden Hanger High Heel Peeptoe

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd 734
Zilver vergulde hanger met Robijn, Saffier en Smaragd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot sieraden met muntjes 811
Lot sieraden met muntjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Parelcollier 819
Parelcollier

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Barnsteen halsketting 824
Barnsteen halsketting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Barnstenen halsketting 826
Barnstenen halsketting

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Amber hanger, kever 828
Amber hanger, kever

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren broche met kleurstenen barnsteen 829
Zilveren broche met kleurstenen barnsteen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren armband met 8-schakels 831
Zilveren armband met 8-schakels

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Collier van carneolen met zilveren slot 837
Collier van carneolen met zilveren slot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Zilveren oorringen 110
Zilveren oorringen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Paar zilveren oorknoppen 282
2 Paar zilveren oorknoppen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren ring met goud en zirconia 501
Zilveren ring met goud en zirconia

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilververgulde ring met Robijn, diamant 685
Zilververgulde ring met Robijn, diamant

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Zilveren broches met filigrain 729
3 Zilveren broches met filigrain

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Vijf kralencolliers 812
Vijf kralencolliers

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot sieraden 3x 814
Lot sieraden 3x

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Zilveren ringen 817
3 Zilveren ringen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 805
Lot diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot diverse sieraden 813
Lot diverse sieraden

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Kralensnoeren 839
2 Kralensnoeren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Drie edelstenen colliers 237
Drie edelstenen colliers

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot met o.a. kralen 807
Lot met o.a. kralen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Zilveren cameehanger 810
Zilveren cameehanger

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Lot Indonesisch zilver 816
Lot Indonesisch zilver

Resultaat:

15 EUR