Drie zilveren potloden, één potlood in de vorm van een zuil met getorste bewerking en bladversiering, 9 cm, één cilindervormig potlood met spiraalvormige bewerking, 835/000, 9,5 cm en één potlood cili...
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "in de put zitten". MT. C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Lot met 15 paar oorclips, 925/000, met parels. Parelgrootte 4-7 mm
Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.
Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.
Drie oude plated schalen met parelranden. 20e Eeuw. Afm. 27-45 cm. In goede staat.
Poederdoos met parelmoer deksel, gemerkt Max Factor etc. Aansteker met parelmoer, gemerkt Minist Finance. En een goudkleurig loddereindoosje met parelmoer deksel. Afm. 3-9 cm.
835/000 Zilveren miniatuur. Pannenkoekmes. Voorzien van initialen. Mr. B.M. Benner - Amsterdam.
Geslepen dikwandige geschulpte kristallen bonbonschotel ø ca. 17 cm. Voorzien van 835/000 zilveren hengsel met fraaie florale graveringen. Mr. A.H. Ankum - Zaandam/Amsterdam. Ca. 1870. Cond.: G.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een schoorsteenveger, 2,2x2,5x4cm en een paar op een bankje, MT.: Argentor b.v. Haarlem, jl.:1995. 4x2x3,5cm. Totaal ca 46,7 gram. In goede staat.
835/000 Zilveren kinder-eetschuifje, steel met Haags lof. Zilverfabriek Voorschoten U. Gewicht: Ca. 25 gram. Afm. 10 cm.
Lot zilver bestaande uit een theezeef, 835/000, met biedermeier motief, een lepel met zilveren heft, 830/000, en een zilveren potlood met guilloche ruit- en vlakbewerking. 11-12-16 cm.
Geslepen kristallen coupe met divers slijpsel, geschulpte bovenrand en 835/000 ronde zilveren voet met parelrand. Mr. J. Hoogendoorn - Amsterdam, 1881-1890. Afm. ø 11x13 cm.
Opdienlepel met benen heft. Plated lepel met vergulde binnenbak, peervormig met schenktuit. De bak heeft krullen waarin het getorste en gesneden heft is bevestigd. 12x41cm. In goede staat.
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1,L. 20cm .Cond:G
Zilveren boeren jongenslepel, 835/000, met getorste gebogen steel bekroond met een eikel. 21 cm. ca 45 gr. In goede staat
Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.
Serveercouvert bestaande uit een voorsnijmes en -vork, met vergulde tanden en lemmet. Voorzien van 2 zilveren heften, 800/000 met guirlande en cartouche. In originele cassette. 34x10x3,5cm.
Fraaie zilveren pasteischep, 835/000, Hollands. Een pasteischep met gecontourneerde rand versierd met biedermeier krul- en bloemgravures. Voorzien van een ajourgezaagde bak met krulbewerking. MT.: Jac...
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.