Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren kan met monogram 121
Zilveren kan met monogram

Resultaat:

425 EUR

Zilveren mocca servies 122
Zilveren mocca servies
Startprijs 550 EUR
Inktstel met zilver 123
Inktstel met zilver
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Inktstel, zilver. 124
Inktstel, zilver.

Resultaat:

150 EUR

Twee zilveren kandelaars 125
Twee zilveren kandelaars
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Gouden bloedkoralen hanger 126
Gouden bloedkoralen hanger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Witgouden armband met saffier en diamant 127
Witgouden armband met saffier en diamant

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Bloedkoralen collier met gouden streeksluiting 128
Bloedkoralen collier met gouden streeksluiting

Resultaat:

1.350 EUR

Bloedkoralen collier met gouden slot (Volendam) 129
Bloedkoralen collier met gouden slot (Volendam)
Startprijs 1.300 EUR
Verkocht
Collier van bloedkoraal en parels 130
Collier van bloedkoraal en parels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bloedkoralencollier met gouden sluiting 131
Bloedkoralencollier met gouden sluiting

Resultaat:

300 EUR

Zilver vergulde broche met bloedkoraal 132
Zilver vergulde broche met bloedkoraal
Startprijs 100 EUR
Parelcollier met koraal en gouden sluitring 133
Parelcollier met koraal en gouden sluitring
Startprijs 280 EUR
Verkocht
3 Sieraden met Bloedkoraal 134
3 Sieraden met Bloedkoraal

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Collier van engelhuid koraal 135
Collier van engelhuid koraal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 136
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

95 EUR

Witgouden oorhangers met amazoniet en diamant 137
Witgouden oorhangers met amazoniet en diamant
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Zilveren pijpcomfoor op pootjes 138
Zilveren pijpcomfoor op pootjes

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Zilveren viscouvert, 12 persoons 139
Zilveren viscouvert, 12 persoons

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren bestek dubbel filet 140
Zilveren bestek dubbel filet

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Zilveren slacouvert, dubbel filet 141
Zilveren slacouvert, dubbel filet

Resultaat:

150 EUR

Driedelige tafelset zwanen 142
Driedelige tafelset zwanen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren messen 143
Zilveren messen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Zilveren bestekdelen, Prinses 144
Zilveren bestekdelen, Prinses

Resultaat:

85 EUR