32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Penantkast 4143
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Hollandse mahonie penantkast 4150
Hollandse mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR
7 Delen tin 2149
7 Delen tin

15 EUR

Chrome designlamp 2156
Chrome designlamp
Startprijs 80 EUR
Engelse kist 4186
Engelse kist

80 EUR

Vitrine kastje met glas 4193
Vitrine kastje met glas

200 EUR

Horloge, erotisch 503
Horloge, erotisch

200 EUR

Schemerlamp, met vrouwfiguur 2163
Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR
Teakhouten wijntafeltje 4200
Teakhouten wijntafeltje
Startprijs 40 EUR
Lot horloges, 4x 510
Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR
Schoengespen, zilver 517
Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR
Engelse mini-set 4236
Engelse mini-set

65 EUR

Trommel tafeltje 4243
Trommel tafeltje

60 EUR

Schildersezel 4250
Schildersezel

100 EUR

Kistje met 12 flessen wijn 2199
Kistje met 12 flessen wijn

150 EUR

Monogram N.G., Klaprozen 1167
Monogram N.G., Klaprozen
Startprijs 100 EUR
Fred v.d. Wal 1174
Fred v.d. Wal
Startprijs 100 EUR
Sluitkamp, zeegezicht 1181
Sluitkamp, zeegezicht

40 EUR

Oosters verguld snijwerk 2206
Oosters verguld snijwerk

50 EUR

Aziatische schaal (bewerkt) 2213
Aziatische schaal (bewerkt)

100 EUR

Mahonie theetafel 4286
Mahonie theetafel

185 EUR

4 Stoelen 4293
4 Stoelen
Startprijs 60 EUR
Set 19e eeuwse stoelen 4300
Set 19e eeuwse stoelen
Startprijs 60 EUR
Renard 1217
Renard
Startprijs 400 EUR