Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vitrine kastje met glas 4193
Vitrine kastje met glas

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

Resultaat:

130 EUR

Gouden armband met briljanten 453
Gouden armband met briljanten
Startprijs 475 EUR
Verkocht
Engelse kist 4186
Engelse kist

Resultaat:

80 EUR

Schemerlamp, met vrouwfiguur 2163
Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Bloemen stilleven 1067
Bloemen stilleven

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Plateel, 6 delen. 6158
Plateel, 6 delen.

Resultaat:

100 EUR

Hollandse mahonie penantkast 4150
Hollandse mahonie penantkast
Startprijs 70 EUR
Chrome designlamp 2156
Chrome designlamp
Startprijs 80 EUR
Penantkast 4143
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
7 Delen tin 2149
7 Delen tin

Resultaat:

15 EUR

7 Lepeltjes Zilver. 417
7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 50 EUR
Borden met schepen (2x) 6151
Borden met schepen (2x)
Startprijs 50 EUR
Queen-Anne theetafel 4136
Queen-Anne theetafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren armband en ring 410
Zilveren armband en ring

Resultaat:

95 EUR

Plaquette (2x) 6144
Plaquette (2x)
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Zilveren Collier, slangmodel 403
Zilveren Collier, slangmodel

Resultaat:

35 EUR

2-Deurs kersen kast 4100
2-Deurs kersen kast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Tafel, 2 stoelen en bank 4093
Tafel, 2 stoelen en bank

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand 1031
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand

Resultaat:

400 EUR

Jörg Remé 1024
Jörg Remé
Startprijs 500 EUR
3x Ind. kampferkist 2112
3x Ind. kampferkist
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Frans nachtkastje 4086
Frans nachtkastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theekistje, Louis Seize 2105
Theekistje, Louis Seize

Resultaat:

135 EUR