Drie delen oud Engels Sheffield plate. 20e Eeuw. Betreffende een theekan, suikerpot en melkkan. Afm. 13-28 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed briek-rood met florade decors. Afm. 310x226 cm. In goede staat.
Wim Bos 1906-1977. Havengezicht Rotterdam. Pastel op papier. Afm. 72x53 cm. Cond.: R.
Antieke Thonetstijl beukenhouten schommelstoel, omstreeks 1900. In goede staat 100x135x60cm.
Giovanni Balansino 1976. 1912-1986. Voorstelling: Italiaans havengezicht (verso). Olieverf op paneel. Afm. 50x68 cm. Cond.: G.
Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.
Antiek Duits keramieken dienblad met zwiebelmuster decor. Ca. 1920. En een klein Meissen porseleinen vaasje met zwiebelmuster. (Tweede helft 20e eeuw). Afm. 6-50 cm. In goede staat.
Decoratief zwaard, 20e eeuw. (kopie naar het zwaard van Napoleon Bonaparte) Afm. 88 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met parel en diamanten. Ring met in het midden een cultive parel, ø 8 mm. Met aan beide kanten 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 0,20 crt SI/W. ø 56. Totaal c...
Twee gouden ringen: 1x Gouden ring, 585/000, met citrien. Ring met ruitvormige gefacetteerde citrien met gouden gladde rand. ø 55 breedte 24 mm. en 1x Gouden herenring, 585/000, met onyx. Zegelring me...
Armband van parels met gouden sluiting, 585/000, met granaat. Armband met 3 rijen zoetwaterparels, ø 7mm, bevestigd aan een ronde gouden sluiting met bloemversiering met filigrain, bezet met een gefac...
W. van de Heide, ca. 1940. Binnenplaats met kippen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, ca. 1900. Oostenrijks landschap met wandelaar en meer. (restauraties). Olieverf op linnen. Afm. 65x44 cm. In matige staat.
Fijne armband witgoud, 585/000, met briljant. Fijne schakelarmband, gourmetschakel, met in het midden een rond kastje, 11 mm, versierd met een kleine diamantje 8/8. Voorzien van veeroog. Lengte 18 cm ...
835/000 Zilveren theebus, schuitvormig knopdeksel met gedreven voorstellingen van o.a.: Zeilboot, molen, koeien en ophaalbrug, in florale omrandingen. Mr. Niekerk-Schoonhoven, anno 1928 S. Gewicht: ca...
Geslepen kristallen tassa ø 12cm. met omgeslagen rand, met kleine schade, voorzien van fraai slijpwerk deels geëtst op 835/000 zilveren voet, ø 7cm.,. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1880.
Ongesigneerd. Voorstelling: Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
J.G.P Somer 1818, st Anna, landschap met paard, koe en hond, aquarel op papier 32x25cm. Cond:G
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.
Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.
Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.