E.C. Arntzenius '45. 1902-1982. Voorstelling: Bloemen stilleven. Aquarel op papier. Afm. 36x30 cm. Cond.: G.
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.
Kapitale royale witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Witgouden ring met oplopend fantasie rozet bezet met 2 navette geslepen smaragden, 10x5 mm, met een mooie groene kleur voorzien van in...
P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.
Jaroslav Lukes, 1910-1993. Tweezijdig schilderij. 1) Landarbeiders. 2) Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 81x97 cm. Cond.: G.
Zilveren bestek, 800/000, in etui, bestaande uit zes couverts van vork, lepel en mes en daarbij 6 koffielepels, gemaakt in Empire-stijl met guirlande en bloem. MT.: Brunckhorst. In etui met beletterin...
Handspiegel met zilveren omlijsting, 833/000. Omlijsting gemaakt uit een zilveren tasbeugel met een priem als handvat. 28x12 cm. In goede staat.
Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.
Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 800/000, met gecontourneerde rand versierd met dansende en muziekmakende putti's omlijst met een rand met c-voluten. 14x20 cm. In goede staat.
Collier en armband met barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...
835/000 Zilveren tafelborstel met Biedermeier graveringen. Mr. J.H. Schouten-Amsterdam jl: U 1854 en een 925/000 zilveren tafelschuier fraai gestileerd met florale handgreep, Mr. J.D. Arnoldi en J.W. ...
Drie delen Duits porselein. Derde rijk gemerkt, Bavaria & Hutscherreuther. Afm. ca. 24 cm. ø. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen figuur, ca. 1940. Selb-Bavaria K.218 w, door K. Himmelstoss 1878-1967. Afm. 13 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).
Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.
Hermanns, ca. 1920. Voorstelling: Zeegezicht met vissersboten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 95x80 cm. Cond.: G.
Zilveren hanger, 925/000, met wit topazen, ovale hanger bestaande uit 3 ringen met de middelste rand bezet met wit topaas. En het hangeroog bezet met wit topaas. Grootte 24x35 mm. Nieuw
Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.
Gouden solitairhanger, 585/000, met briljant. Hanger, klassiek chaton, met een briljant geslepen diamant, 0,42 crt. S-P/TW. Voorzien van een Venetiaans collier. Lengte: 50 cm. Totaal ca 3,1 gram. In g...