Chinees porseleinen theebus met florale decor, 19e eeuw. (chip bovenrand). Afm. 11 cm. Cond.: R.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R
Lot bloedkoraal bestaande uit een gouden ring, 585/000, met ovale bloedkoraal, 18x7mm, breuk bij de kop, collier met bloedkoralen, ø 4 mm, 80 cm. met gouden sluiting, 585/000, zeskantig met emaille en...
Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.
Lot zilveren bestekdelen bestaande uit 3 suikertangen, 2 vorkjes, 2 suikerschepjes en een koffielepel. Verschillende gehaltes. Totaalgewicht: 186 gram.
Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, met gouden hulsjes bevestigd aan een ovale gouden sluiting met een ovaal gefacetteerde granaat en e...
Christian Dior horloge, verguld damesmodel met originele zwart bewerkte leren band. ø 32 mm. 55.151 354341, model Depose. In originele doos. In goede staat
Set met zilveren sieraden met bloedkoraal bestaande uit een armband met 3 rijen bloedkoraal, ø 4 mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, een broche met bloedkoraal gemaakt van een sluiting, een grote...
Twee zilveren slavenbanden, een vlakke slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheden, breedte 14 mm, versierd met een getrembleerde bewerking en een gestanste bewerking met bladmotief, 55x62mm, en...
Karl Kaufmann, 1843-1902. Oostenrijkse school. Alpine bergmeer met gebouwen (pseudoniem F. Gilbert) Olieverf op linnen. Afm. 67x105 cm. Cond.: G.
Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.
Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.
Groot lot medailles DDR verzameling (honderden). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 25x25x36 cm. Cond.: G.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...
Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G
Engels Wedgwood servies. Decor Stratford of Etruria & Barlaston. Het servies bestaat uit: 10grote-, 10 soep-en , 10 ontbijtborden, 9 kleine schaaltjes, 10 ovale schalen, 16 schotels,en 1 botervloot. ...
Gouden Baume & Mercier horloge, 750/000, met zwart leren band. Mooi plat dameshorloge, ø kast 26,5 mm, met zwarte leren band met krokoprint. Quarts. In originele doos
Jan Mankes 1917. 1889-1920. Voorstelling: Parelhoen. Houtsnede op papier. Afm. 15x10 cm. Cond.: G.
Antiquarisch boek. De goude en zilvere gangbaare penningen der graaven en graavinnen van Holland. Delft, Andries Voorstad in het jaar 1700. (vol afbeeldingen van munten) Afm. 21x31x73 cm. Cond. R/G.
Bijzonder gouden tientje uit 1898, het kroningsjaar van Wilhelmina met kroon in haar haar. Voorzien van brede gouden muntrand met geslepen patroon. Muntconditie is goed. totaal gewicht 13,7 gram
Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.