Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Shikagoshi Toyohara? "Theater voorstelling". Zeldzame Japanse ingekleurde twee-luik houtsnede (beide figuren hebben vier gezichten). Afm. 48x36 cm. In goede staat.
Roel Wildeboer, 1984. Landschap bij Staphorst. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, Hollands ijspret, ca. 1900. Olieverf op paneel. Afm. 17.5 x 17 cm. Cond. G.
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
E. Haymann 1873-1947 München, figuren aan het werk op akker, olieverf op paneel 20x16cm. Cond:G
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Luigi Fagioli, Italië 1932-1985. Voostelling: Collage Abstract. Werk van papier. Afm. 19x11 cm. Cond.: G.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Monogram H.T.K., 2005. Rode rozen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Francine. 21e Eeuw. Voorstelling: Spelende kinderen op strand. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Monogram J.S. ca. 1930. Portret van een heer (naar oud voorbeeld) Olieverf op linnen. Afm. 80x60 cm. Cond. G.
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Trouillebert. Ca. 1900. Voorstelling: Landschap met koeien in de stijl van Barbizon. Olieverf op paneel. Afm. 28x22 cm. Cond.: G.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G