Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G

Klarinet
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

5 Borden aardewerk
Startprijs 40 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

Kavel jade
Resultaat: 180 EUR

Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm

Mahonie schrijfkist
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

Rood lak figuur
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G

2 Zilveren chokers met markasiet
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...

Bonbonnière op zilv. voet + bonbonnière met zilv. beugel.
Startprijs 80 EUR

Twee kristallen bonbonnières met zilver, 833/000. Een rond kristallen schaaltje met accolade vormige rand, op zilveren gecontourneerde voet met biedermeier gravure. In het midden van het schaaltje zi...