Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tafelklok (mahonie) 3629
Tafelklok (mahonie)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Uil (Fernandez), Art Deco 5092
Uil (Fernandez), Art Deco

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Uil, naar Picasso 5085
Uil, naar Picasso

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld 'golfer' 5078
Bronzen beeld 'golfer'

Resultaat:

50 EUR

Wandengel 5049
Wandengel
Startprijs 60 EUR
Koe 5042
Koe
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Bronzen beeld edelhert 5035
Bronzen beeld edelhert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Schoolklokje 3593
Schoolklokje

Resultaat:

30 EUR

Regelateur klok 3586
Regelateur klok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mini comtoise 3579
Mini comtoise

Resultaat:

90 EUR

Frans pendulestel 3543
Frans pendulestel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Cloissonè klokje met porselein 3536
Cloissonè klokje met porselein

Resultaat:

200 EUR

Jugendstil klokkenstel, 3 delig 3529
Jugendstil klokkenstel, 3 delig
Startprijs 200 EUR
Tinnen figuren (13x) 3021
Tinnen figuren (13x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Werken 18e/19e eeuw 1324
2 Werken 18e/19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Werner Laves 1317
Werner Laves
Startprijs 120 EUR
Schoengespen, zilver 517
Schoengespen, zilver
Startprijs 60 EUR
Lot horloges, 4x 510
Lot horloges, 4x
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Horloge, erotisch 503
Horloge, erotisch

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Resultaat:

110 EUR

3 18e eeuwse werken 1274
3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR
Schilderij op koper 1267
Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR
Klein zilveren trekpotje 467
Klein zilveren trekpotje
Startprijs 260 EUR
Gouden ring Aquamarijn 460
Gouden ring Aquamarijn
Startprijs 150 EUR