Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.
Witgouden oorhangers, 750/000, met briljanten. Oorhangers met vierkante knop, 5x5 mm., bezet met kleine briljant geslepen diamanten, met staafje en daaronder een cirkel bezet met kleine briljant gesle...
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Oude Chinese celadon aardewerken leeuwin. 20e eeuw. Afm. 15x23x8 cm. In goede staat.
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Antieke messing vergulde hanglamp met draken, vier-lichts. Ca. 1900. Historisme. Afm. 75x67 cm. ø. 1 Kapje mist, verder in goede staat.
Antieke Amerikaanse 'The Perfect Scope USA', patent 1895, met diverse dia-platen. (Eén beugeltje weg). Afm. 32 cm. Verder in goede staat.
Elegante strakke creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijn met 3 briljanten, totaal 0.06 crt. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.
Gouden staafbroche, 585/000, met granaat. Een staafbroche met in het midden een rozet met 9 granaten. Breedte 11 mm. Lengte 55 mm. ca 3,3 gram.
Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, 74x103x51cm. In redelijk goede staat.
Twee zilveren miniatuur fazanten, 835/000. Eén fazant met gespreide vleugels (vrouwtje), importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, 13x8x10cm en een lopende fazant (mannetje), Italiaans MT.: Menegatti, V...
Lot zilver, bestaande uit een slavenband met gravering, 2 brei doppen en een vingerhoed. Diverse gehaltes zilver. Totaal ca 18,5 gram.
Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...
Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw
Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...
Collier van barnsteen met verschillende soorten barnsteenkralen in diverse vormen. Lengte 52 cm, ca 37 gram. In goede staat.
Bijzondere fraaie gouden tennisarmband met briljant geslepen diamanten, 750/000. Tennisarmband met 4-poot chatonnen bezet met 72 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 1,57 crt. SI. Voorzien van baks...
Gouden set, 585/000, bestaande uit een collier en armband met een dubbele wieberschakel, breedte 6,5 mm. met eindstukken versierd met witgouden balkjes en een geelgouden veeroog, ø 11,5 mm. Lengte 42-...