J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.