Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Sluitkamp. Ca. 1930. Voorstelling: Terugkerende vissersboten. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).