Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Witgouden collier met amazoniet, sodaliet en briljant
Startprijs 600 EUR

Witgouden collier, 585/000 met amazoniet, sodaliet en briljant. Collier met vaste hanger bezet met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 17 mm. En een driehoekig gefacetteerde sodaliet, 10 mm. Beide...

Bronzen bel 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G

Groot kleed
Resultaat: 85 EUR

Oud Oosters kleed fijngeknoopt, Kanchipurpari met floraal decor in goede staat 202x300cm Cond:G

Duitse school
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

Kristallen dekselcoupe
Startprijs 80 EUR

Geslepen kristallen dekselcoupe op onderschotel met diverse gematteerde graveringen, o.a. meanderdecor en voorzien van fraaie 835/000 zilveren puntknop. Mt. C.E.Held- Amsterdam, omstreeks 1870. ø16x17...

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Plated Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

Antieke spiegel
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten. Spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G

Richard Adler
Startprijs 60 EUR

Richard Adler, 1906-1977. Duitse school, 1942. Boerderij met paardenwagens en figuren en kombuis (Rusland). (mogelijk infanterie). Houtskool tekening op papier. Afm. 39x17 cm. Studie Russisch dorp met...

Schilderij, hond
Startprijs 40 EUR

Monogram J.V., Hondenportret. Olieverf op paneel. Afm. 17x13 cm. Cond.: G.

2 Zwarte beursjes met gouden sluiting
Resultaat: 120 EUR

Twee beursjes met gouden sluiting, 585/000. Eén beursje met 2 driehoekige gouden elementen en een gouden sluiting, 11x7x2cm, en een beursje met een gouden ovaal geschulpt aplique en een ronde gouden r...

Gautier, Napoleon op paard
Resultaat: 75 EUR

Gautier (21e Eeuw). Voorstelling: Napoleon Bonaparte te paard. Olieverf op linnen. Afm. 75x60 cm. Cond.: G.

Boedha, liggend. Gezet op vergulde ring.
Resultaat: 100 EUR

Vergulde ring met een liggende boedha uit ivoor. 40x22mm. ø 54,

Lampjes 2x (staand)
Startprijs 80 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afm. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

4 stoelen omstreeks 1900
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke mahoniehouten Jugendstil stoelen met intarsia, omstreeks 1900. 92x91x41cm. Cond:R

P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Petrus Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 met haarlijn39ø Cond:R

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 225 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant geslepen diamant en aan weerszijden kleine briljant geslepen diamanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt. SI-W. Merk...

Hanglamp, messing
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing vergulde hanglamp met draken, vier-lichts. Ca. 1900. Historisme. Afm. 75x67 cm. ø. 1 Kapje mist, verder in goede staat.

2 Opdienlepels
Startprijs 80 EUR

Twee opdienlepels, één zilveren met schuitvormige gecontourneerde bak en ivoren bewerkte steel, 35x12 cm, en een plated lepel met tuit bevestigd aan een ivoren bewerkte steel, met breuk. 41x12 cm.

Witgouden ring met briljanten
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder mooie witgouden ring, 585/000, royaal bezet met briljanten. Fijne band met aan de bovenzijde 2 halve cirkels in elkaar lopend bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80 crt. I...

Bijbel met gouden slot
Startprijs 80 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft met goudsnee, met gouden sluiting, 585/000. 2 Rozetten met een rand van bollen en biedermeier gravures. Entree ontbreekt. 4x2cm. 13x8x6cm. Het nieuwe testament 1884. In g...

Lot tedora bedel
Startprijs 25 EUR

Lot Tedora bedels,8x, zilver, 925/000, hartjes met naam. Totaal ca 33,5 gram. Nieuw

Parel collier zoetwaterparels
Startprijs 75 EUR

Collier en armband met barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...

K. Kotter
Startprijs 80 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. Tiroler huis in bergen. Olieverf op linnen. Afm. 36x46 cm. Cond.: G.