Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.
Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.