Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Vitrinekast, 1-deurs 4036
Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR
Gouden ring Aquamarijn 460
Gouden ring Aquamarijn
Startprijs 150 EUR
Imari kraagvaas op voetje 6108
Imari kraagvaas op voetje
Startprijs 40 EUR
Gouden armband met briljanten 453
Gouden armband met briljanten
Startprijs 475 EUR
Imari bord 6101
Imari bord
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand 1031
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand

Resultaat:

400 EUR

Jörg Remé 1024
Jörg Remé
Startprijs 500 EUR
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta 6093
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR
Hendrik Frauwenfelder 1017
Hendrik Frauwenfelder
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Tafelstuk met glas 2406
Tafelstuk met glas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk paneel 2399
Chinees lakwerk paneel

Resultaat:

50 EUR

7 Lepeltjes Zilver. 417
7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 50 EUR
Ivoren pagode 2392
Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren armband en ring 410
Zilveren armband en ring

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Quiridon, empire 4007
Quiridon, empire

Resultaat:

650 EUR

Empire passpiegel 4000
Empire passpiegel
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Hangklok Wuba, 2-gewichten 3679
Hangklok Wuba, 2-gewichten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren Collier, slangmodel 403
Zilveren Collier, slangmodel

Resultaat:

35 EUR

Staande eiken klok met comtoise uurwerk 3672
Staande eiken klok met comtoise uurwerk
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Strassburg borden (2x) 6057
Strassburg borden (2x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ree (1x) 2356
Ree (1x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zeer grote Chinese drakenschotel 6050
Zeer grote Chinese drakenschotel

Resultaat:

200 EUR

Zilveren ring met parelmoer 860
Zilveren ring met parelmoer
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Olielamp 2349
Olielamp

Resultaat:

30 EUR