Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.