Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.
Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.
Twee octagonale Chinees porseleinen vazen met bloesem en vogel decors, ca. 1900. Afm. 25 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G
Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.
Vier maal vooroorlogse Satsuma vazen. Eerste helft 20e eeuw, met goud en figuren in landschapdecors. Afm. 19-40 cm. (één vaas gelijmd) Cond.: R/G.
Twee zilveren merkringen, 925/000, een Otazu ring met grote zirconia's, breedte 20 mm, ø 53, en een Joop ring met een kruis bezet met licht groene stenen, breedte 14 mm, ø 55. Totaal gewicht 32,6 gram...
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot. Bolmodel, breedte 5 mm. ca 8,7 gram. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Facet geslepen kristallen mosterdpot op zilveren voet, zilveren handgreep en deksel met vierkante knop, 835/000 onbekend m.MT., 13xø6cm.
Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.
Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
Gouden collier en hanger, 585/000, met smaragd en diamanten. Een ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 7x5mm met een goede kleur, en 15 diamanten met een oudslijpsel, to...
Gouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Lange oorhangers met grote onyxen, totaal ca 12,12 crt, voorzien van geslepen ruitvorm. De onyx is met 3 diamantjes, 2 wit en een zwarte, totaal ca 0,...
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Een sierlijke ring met in het midden een rechthoekige zetkast met afgeronde hoeken bezet met een licht groene gefacetteerde steen, iets afgesleten. groott...
Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
Prachtige grote plated rechaud (inclusief dekselschaal). Twee-delig 20e eeuw, in 18e eeuwse stijl, . Afm. 29x43x27 cm. In goede staat.
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Monogram M.O omstreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw
Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 833/000 MT: G.Slotboom Amsterdam, jl.: G:1841 ø 9,5x17 cm. Voorzien van bronzen binnenbel. In goede staat.
Oorstekers, 375/000, in de vorm van een libelle bezet met blauw topaas, peridots en amethist. Grootte 14x16,5 mm, ca 5,0 gram. Nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met groene agaat. Ring met brede ovale zetkast bezet met een groene geaderde agaat, grootte kop 24x13 mm. ca 4,2 gram, ø 53/54. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een bolle ring in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen smaragd, 5x4mm met goede kleur, daaromheen zijn diverse briljant geslepen diamante...
Grote gouden ring, 585/000, met rookkwarts. Ring met grote ronde zetkast, ø 22 mm, versierd met een opstaande geschulpte rand, in de vorm van een bloem, met in het midden een grote rond gefacetteerde...
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
Odeurflacon, voorzien van groen met gouden florale beschildering en 835/000 zilveren montuur met dop (dop iets gedeukt). Mr. W. Burger & Zonen - Haarlem. En een taps toelopende geslepen kristallen ode...
Gouden ring, 585/000, met een rozet met granaten. Ring met ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde granaat in het midden en een rand met 12 rond gefacetteerde granaten, ø kop 16x14,5 mm. ø 51 c...
Gouden armband, 585/000, met granaten. Gouden schakelarmband met 9 schakels in de vorm van een bloem met geschulpte rand met ronde gefacetteerde granaat. tussen de bloemschakels zitten navette vormig...
Annie Bruin, 1870-1961. Landschap met korenschoven. Olieverf op paneel. Afm. 46x37 cm. Cond.: G.
Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...
Twee zilveren slavenbanden, een vlakke slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheden, breedte 14 mm, versierd met een getrembleerde bewerking en een gestanste bewerking met bladmotief, 55x62mm, en...
Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.
Zilveren staaframmelaar met fluitje en belletjes bevestigd aan een ivoren staaf. Zilveren bol met golvende guilloche bewerking. Aan de bol zitten 4 verschillende belletjes en een fluitje. Lengte 14 cm...
Gouden dameshorloge, 585/000, merk Pontiac. Vierkant horloge, 14x14mm, bevestigd aan een Milanese band met een bewerkt ruitslijpsel. Voorzien van een band met klepsluiting. 996-057 5246-50, mechanisch...
Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.
J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.
Fraaie zilveren koffiekan, Deens 826/000,Jugendstill. Koffiekan met getorste banen, voorzien van scharnierend deksel bekroond met een pluim. Voorzien van gekruld oor geplaatst op 4 pootjes aan de ka...
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 36x25 cm. Cond.: G.
Gouden ring, 585/000, met turkoois. Massief uitgevoerde gouden ring met sierlijke zijstukken en een ovale gladomzetting met een ovaal cabouchon turkoois, 18x12,5 mm. ø 53. ca. 7,6 gram. In goede staat...
Edelstalen klapcreolen, breedte 8 mm, ø 14 mm, met gematteerde bewerking. Nieuw
Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw
Driedelige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met uitvouwbare vleugels en slanke hals, verlopend in grootte. 8-13-24 cm In goede staat
Uniek zilveren viscouvert, model dubbel filetrand, voorzien van monogram, bestaand uit 12 messen en 12 vorken. MT.: o.a. Van Kempen en Begeer, Zeist jl.: o.a. C,D,E,: 1912-1913-1914. Totaal gewicht ca...
Zilveren creolen, 925/000 met amethist. Brede halve creolen 8,7 mm, gematteerd met een lila princes geslepen amethist. ø 15 mm ca 5.4 gr. Nieuw
Tafelklok versierd met zilveren front. Tafelklok, quarts met slinger, uit hout met gecontourneerde vorm voorzien van zilveren front, 925/000, Italiaans, met gestanst kruldecor. 17x29 cm.
Lot met bloedkoralen, bestaande uit een 2 rijig collier met verlopende kralen, ø 3,5-5 mm, lengte 42 cm. oorhanger met peervormige bloedkoraal en 2 buttonkoralen en een broche met een rozet gemaakt ui...
Geslepen kristallen rozensteker. Gemerkt 'Made in France' in 800/000 zilveren montuur met drie fraaie rozen en staand op drie klauwpootjes. Italiaans, Mr. AV di Marcandini Giovanni & C., Vercelli. Afm...
Twee snoeren met bloedkoralen. Een snoer met 2 rijen bloedkoralen, 2,5-7mm, om en om bevestigd aan een zilveren haaksluiting, 40 cm. En een collier bestaande uit een snoer met takjeskoralen en een sno...
Elegante witgouden ring, 750/000, met in het midden een rozet met 7 briljant geslepen diamanten. De band heeft bovenaan een slag, waar boven een zetting is geplaatst entourage model waarin de briljant...
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.
Mooie zilveren hanger van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Een vrouwfiguur, zeemeermin gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 5x2 cm. Ca 21,1 gram. In zeer goede staat.
Witgouden oorhangers, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Witgouden Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljant...
Gouden staafbroche, 585/000, met roosdiamant en parels. Fijn staafbroche met in het midden een rozet et kleine zaadpareltjes en aan weerskanten een grote spiegelchaton bezet met 2 roos geslepen diama...
Drie zilveren Pandoraringen, 925/000. Eén model met hartjes, ø 51, en 2 ringen met rondjes en zirconia's, ø 55. Totaal ca. 30 gram. Nieuw.
Onduidelijk monogram, 1839. Voorstelling: 18e eeuwse figuren in chique interieur. Aquarel op papier. Afm. 12x16 cm. Cond.: G.
Hong Fan 2007 (1965). Voorstelling: Chinese vrouw en Dolce Gabbana. Acryl op linnen. Afm. 93x150 cm. Cond.: G.
Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G
J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afm. 58x43 cm. Cond.: G.
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Massieve zilveren plaatarmband, 925/000, met bolle plaat voorzien van een ovale gourmetschakel. Lengte 22 cm. ca 54 gram. In goede staat
Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.
Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Grote 835/000 zilveren tafelset ca. 32 cm. met zes-kantige greep staand op drie afgeplatte bolpootjes en voorzien van drie geslepen kristallen coupes op acht-kantige voeten en omgeslagen randen met wa...
Zilveren servies, 835/000, Duits, 4 delig, bestaande uit een koffiekan, suikerbak, melkkan en lepelvaas. Art Deco servies met een ronde vorm deels versierd met een plooimotief, geplaatst op een ronde ...
Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.
Lot met o.a. zilveren sieraden bestaande uit een zilveren ring met ivoor, 2 kruisjes, zilveren jasseroncollier met munthanger, 4 zilveren colliers, een paar zilveren oorknoppen, een broche en 3 ketti...
Boheemse schaal op zilveren voet. 800/000. Ronde Boheemse schaal met bewerking geplaatst op een zilveren hoge voet versierd met gedreven bladversiering en getrembleerde bewerking. Het geheel is geplaa...
Klein antiek schenkkannetje, zilver met bolle buik, schenktuit en een greep. Geplaatst op een ronde rand. Het deksel is bekroond met een eikel. Enkele deukjes en voorzien van reparatie.Afm. 7x9x11 cm...
Brede zilveren armband, 925/000, met wit topaas, blauw topaas, granaat, amethist, iotliet, citrien en peridot. Armband met 6 hoekig gevormde schakels, volledig bezet met witte topazen en in het midden...
Jade collier met grote zilver vergulde kruishanger met kleurstenen. Lang collier van jadekralen, ø 8 mm, met grote kruishanger met rode groen en witte stenen. Grootte kruis 10x5cm. Lengte 70 cm.
Vergulde ring met een liggende boedha uit ivoor. 40x22mm. ø 54,
Elegante witgouden ring, 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant geslepen diamant en aan weerszijden kleine briljant geslepen diamanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt. SI-W. Merk...
Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...
Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...
Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.