Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Kop+schotels (voor bruidspaar) (3x)
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.

Porseleinen kandelaar, Dresden putti
Startprijs 30 EUR

Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm.

Chinese vazen (2x)
Resultaat: 50 EUR

Twee octagonale Chinees porseleinen vazen met bloesem en vogel decors, ca. 1900. Afm. 25 cm. In goede staat.

Mahonie stommekracht
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, in goede staat 85x101x45cm. Cond;G

Imari vaasjes (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.

2 Satsuma vazen, 1x groot en 1 x klein
Startprijs 50 EUR

Vier maal vooroorlogse Satsuma vazen. Eerste helft 20e eeuw, met goud en figuren in landschapdecors. Afm. 19-40 cm. (één vaas gelijmd) Cond.: R/G.

2 Ringen, Joop & Otazu
Resultaat: 45 EUR

Twee zilveren merkringen, 925/000, een Otazu ring met grote zirconia's, breedte 20 mm, ø 53, en een Joop ring met een kruis bezet met licht groene stenen, breedte 14 mm, ø 55. Totaal gewicht 32,6 gram...

Degen
Startprijs 500 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.

Gouden slavenarmband
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot. Bolmodel, breedte 5 mm. ca 8,7 gram. In goede staat.

Ovale eettafel, omstreeks 1900
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.

Twee Spiegels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G

Mosterdpothouder, zilver.
Startprijs 75 EUR

Facet geslepen kristallen mosterdpot op zilveren voet, zilveren handgreep en deksel met vierkante knop, 835/000 onbekend m.MT., 13xø6cm.

Porseleinen koekdoos+onderschotel en presenteerschaal
Startprijs 50 EUR

Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Resultaat: 40 EUR

Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.

Grote Delfts blauwe schotel, eiervrouwtje
Startprijs 70 EUR

Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G

Stoel
Startprijs 60 EUR

Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R

Beschilderde commode
Startprijs 60 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.

2 Stoelen
Startprijs 75 EUR

Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G

Ronde eettafel
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G

Crucifix, (hout)
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.

Gouden hanger met smaragd en diamanten
Resultaat: 350 EUR

Gouden collier en hanger, 585/000, met smaragd en diamanten. Een ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 7x5mm met een goede kleur, en 15 diamanten met een oudslijpsel, to...

Gouden oorstekers diamant en onyx
Startprijs 180 EUR

Gouden oorhangers, 585/000, met onyx en diamant. Lange oorhangers met grote onyxen, totaal ca 12,12 crt, voorzien van geslepen ruitvorm. De onyx is met 3 diamantjes, 2 wit en een zwarte, totaal ca 0,...

Witgouden rijring met diamant en robijn
Resultaat: 225 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...

Gouden ring met groene steen
Resultaat: 90 EUR

Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Een sierlijke ring met in het midden een rechthoekige zetkast met afgeronde hoeken bezet met een licht groene gefacetteerde steen, iets afgesleten. groott...

Brede geel- met witgouden ring
Resultaat: 200 EUR

Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.

Ongesigneerd Duitse school
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G

Suikerschep, zilver.
Startprijs 20 EUR

Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.

Rechaud plated
Resultaat: 65 EUR

Prachtige grote plated rechaud (inclusief dekselschaal). Twee-delig 20e eeuw, in 18e eeuwse stijl, . Afm. 29x43x27 cm. In goede staat.

Portret Duitse school M.O
Startprijs 75 EUR

Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G

Stilleven Duitse school M.O
Startprijs 75 EUR

Monogram M.O omstreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G

S. Lettenbicht
Resultaat: 25 EUR

S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G

Zilver vergulde ring met robijn en smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw

Tafelbel, zilver, met bronzen binnenbel
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 833/000 MT: G.Slotboom Amsterdam, jl.: G:1841 ø 9,5x17 cm. Voorzien van bronzen binnenbel. In goede staat.

Oorstekers met libelle met kleurstenen
Startprijs 90 EUR

Oorstekers, 375/000, in de vorm van een libelle bezet met blauw topaas, peridots en amethist. Grootte 14x16,5 mm, ca 5,0 gram. Nieuw

Gouden ring met agaat
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met groene agaat. Ring met brede ovale zetkast bezet met een groene geaderde agaat, grootte kop 24x13 mm. ca 4,2 gram, ø 53/54. In goede staat.

Geelgouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 700 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een bolle ring in het midden bezet met een ovaal cabouchon geslepen smaragd, 5x4mm met goede kleur, daaromheen zijn diverse briljant geslepen diamante...

Gouden ring met rookkwarts
Startprijs 140 EUR

Grote gouden ring, 585/000, met rookkwarts. Ring met grote ronde zetkast, ø 22 mm, versierd met een opstaande geschulpte rand, in de vorm van een bloem, met in het midden een grote rond gefacetteerde...

S. Kebelle
Resultaat: 30 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

Ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G

Odeurflacon+zilver.
Startprijs 85 EUR

Odeurflacon, voorzien van groen met gouden florale beschildering en 835/000 zilveren montuur met dop (dop iets gedeukt). Mr. W. Burger & Zonen - Haarlem. En een taps toelopende geslepen kristallen ode...

Gouden ring met granaat
Startprijs 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met een rozet met granaten. Ring met ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde granaat in het midden en een rand met 12 rond gefacetteerde granaten, ø kop 16x14,5 mm. ø 51 c...

Gouden armband met 9 granaten
Resultaat: 475 EUR

Gouden armband, 585/000, met granaten. Gouden schakelarmband met 9 schakels in de vorm van een bloem met geschulpte rand met ronde gefacetteerde granaat. tussen de bloemschakels zitten navette vormig...

A. Bruin, korenveld
Startprijs 50 EUR

Annie Bruin, 1870-1961. Landschap met korenschoven. Olieverf op paneel. Afm. 46x37 cm. Cond.: G.

Gouden ring briljant
Resultaat: 220 EUR

Strakke massieve gouden ring, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de ze...

Twee zilveren slavenbanden
Resultaat: 55 EUR

Twee zilveren slavenbanden, een vlakke slavenband, 835/000, met scharnier en veiligheden, breedte 14 mm, versierd met een getrembleerde bewerking en een gestanste bewerking met bladmotief, 55x62mm, en...

Peter Foeller
Resultaat: 50 EUR

Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.

Zilveren staaframmelaar
Startprijs 260 EUR

Zilveren staaframmelaar met fluitje en belletjes bevestigd aan een ivoren staaf. Zilveren bol met golvende guilloche bewerking. Aan de bol zitten 4 verschillende belletjes en een fluitje. Lengte 14 cm...

Gouden Horloge Pontiac
Resultaat: 400 EUR

Gouden dameshorloge, 585/000, merk Pontiac. Vierkant horloge, 14x14mm, bevestigd aan een Milanese band met een bewerkt ruitslijpsel. Voorzien van een band met klepsluiting. 996-057 5246-50, mechanisch...

Gouden broche met haar en oorsteker
Resultaat: 50 EUR

Gouden broche en oorsteker, 585/000. Broche versierd met 2 gevlochten haarhangertjes en een oorsteker met spiegelchaton bezet met wit steentje. ca 3 gr. In goede staat.

Paneel, winter
Resultaat: 60 EUR

J. Willemsen. Ca. 1920. Voorstelling: Hollands ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 10.5x14 cm. Cond.: G.

Zilveren kan
Startprijs 300 EUR

Fraaie zilveren koffiekan, Deens 826/000,Jugendstill. Koffiekan met getorste banen, voorzien van scharnierend deksel bekroond met een pluim. Voorzien van gekruld oor geplaatst op 4 pootjes aan de ka...

Robert Sayer / Houston
Startprijs 40 EUR

Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afm. 36x25 cm. Cond.: G.

Gouden ring met Turkoois
Startprijs 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met turkoois. Massief uitgevoerde gouden ring met sierlijke zijstukken en een ovale gladomzetting met een ovaal cabouchon turkoois, 18x12,5 mm. ø 53. ca. 7,6 gram. In goede staat...

M&M edelstalen creolen
Resultaat: 30 EUR

Edelstalen klapcreolen, breedte 8 mm, ø 14 mm, met gematteerde bewerking. Nieuw

Edelstalen collier, Moments
Startprijs 50 EUR

Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw

Driedelige tafelset zwanen
Startprijs 350 EUR

Driedelige geslepen kristallen tafelset met fraaie zilveren montering in de vorm van zwanen met uitvouwbare vleugels en slanke hals, verlopend in grootte. 8-13-24 cm In goede staat

Zilveren viscouvert, 12 persoons
Resultaat: 550 EUR

Uniek zilveren viscouvert, model dubbel filetrand, voorzien van monogram, bestaand uit 12 messen en 12 vorken. MT.: o.a. Van Kempen en Begeer, Zeist jl.: o.a. C,D,E,: 1912-1913-1914. Totaal gewicht ca...

Zilveren creolen met amethist
Resultaat: 40 EUR

Zilveren creolen, 925/000 met amethist. Brede halve creolen 8,7 mm, gematteerd met een lila princes geslepen amethist. ø 15 mm ca 5.4 gr. Nieuw

Tafelklok, versierd met zilveren front.
Startprijs 140 EUR

Tafelklok versierd met zilveren front. Tafelklok, quarts met slinger, uit hout met gecontourneerde vorm voorzien van zilveren front, 925/000, Italiaans, met gestanst kruldecor. 17x29 cm.

Lot Bloedkoraal (3x)
Startprijs 180 EUR

Lot met bloedkoralen, bestaande uit een 2 rijig collier met verlopende kralen, ø 3,5-5 mm, lengte 42 cm. oorhanger met peervormige bloedkoraal en 2 buttonkoralen en een broche met een rozet gemaakt ui...

Rozensteker (zilv./kristal)
Resultaat: 40 EUR

Geslepen kristallen rozensteker. Gemerkt 'Made in France' in 800/000 zilveren montuur met drie fraaie rozen en staand op drie klauwpootjes. Italiaans, Mr. AV di Marcandini Giovanni & C., Vercelli. Afm...

2 Snoeren met bloedkoraal
Resultaat: 250 EUR

Twee snoeren met bloedkoralen. Een snoer met 2 rijen bloedkoralen, 2,5-7mm, om en om bevestigd aan een zilveren haaksluiting, 40 cm. En een collier bestaande uit een snoer met takjeskoralen en een sno...

Witgouden entourage ring met briljant
Startprijs 275 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met in het midden een rozet met 7 briljant geslepen diamanten. De band heeft bovenaan een slag, waar boven een zetting is geplaatst entourage model waarin de briljant...

Rolf Wafs, bosgezicht
Resultaat: 50 EUR

Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G

Ludwig Jacobson
Startprijs 60 EUR

Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.

Zilveren hanger, Nic Jonk
Resultaat: 110 EUR

Mooie zilveren hanger van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Een vrouwfiguur, zeemeermin gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 5x2 cm. Ca 21,1 gram. In zeer goede staat.

Witgouden oorhangers met briljant
Startprijs 700 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Witgouden Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljant...

Gouden broche diamant en parels
Startprijs 120 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met roosdiamant en parels. Fijn staafbroche met in het midden een rozet et kleine zaadpareltjes en aan weerskanten een grote spiegelchaton bezet met 2 roos geslepen diama...

3 Zilveren Pandora ringen
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren Pandoraringen, 925/000. Eén model met hartjes, ø 51, en 2 ringen met rondjes en zirconia's, ø 55. Totaal ca. 30 gram. Nieuw.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 120 EUR

Onduidelijk monogram, 1839. Voorstelling: 18e eeuwse figuren in chique interieur. Aquarel op papier. Afm. 12x16 cm. Cond.: G.

Hong Fan
Resultaat: 85 EUR

Hong Fan 2007 (1965). Voorstelling: Chinese vrouw en Dolce Gabbana. Acryl op linnen. Afm. 93x150 cm. Cond.: G.

Hugo Olsson, winter
Resultaat: 50 EUR

Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G

Jac. Paschal
Startprijs 80 EUR

J. Paschal, Franse school, ca. 1930. Paard in weiland. Olieverf op linnen. Afm. 58x43 cm. Cond.: G.

Suikerstrooier, zilver
Startprijs 175 EUR

Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...

Zilveren plaatarmband
Startprijs 35 EUR

Massieve zilveren plaatarmband, 925/000, met bolle plaat voorzien van een ovale gourmetschakel. Lengte 22 cm. ca 54 gram. In goede staat

Wilhelm Skoglund, berkeboom
Startprijs 50 EUR

Wilhelm Skoglund 1964, Zweedse school, expressief landschap, olieverf op linnen 55x46cm. Cond:G

Duitse school
Startprijs 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1980. Duitse school. Boer met hooiwagen. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

Gouden streekbroche, (19e eeuw)
Startprijs 140 EUR

Gouden streekbroche, 585/000, versierd met filigrain en knoopjes. ø 30 mm. Ca 4,7 gram.

Barnsteencollier
Startprijs 60 EUR

Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr

Romantisch stadsgezicht
Resultaat: 175 EUR

Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Tafelset, zilver.
Resultaat: 350 EUR

Grote 835/000 zilveren tafelset ca. 32 cm. met zes-kantige greep staand op drie afgeplatte bolpootjes en voorzien van drie geslepen kristallen coupes op acht-kantige voeten en omgeslagen randen met wa...

Zilveren servies, 4-delig, Art Deco
Startprijs 600 EUR

Zilveren servies, 835/000, Duits, 4 delig, bestaande uit een koffiekan, suikerbak, melkkan en lepelvaas. Art Deco servies met een ronde vorm deels versierd met een plooimotief, geplaatst op een ronde ...

Coupe, kristal
Startprijs 40 EUR

Geslepen kristallen coupe op 835/000 zilveren voet met fijne parelrand. MT.: J.J.Bogers, Amsterdam, ca. 1910, 13xø10cm.

Lot met o.a. zilveren sieraden
Resultaat: 70 EUR

Lot met o.a. zilveren sieraden bestaande uit een zilveren ring met ivoor, 2 kruisjes, zilveren jasseroncollier met munthanger, 4 zilveren colliers, een paar zilveren oorknoppen, een broche en 3 ketti...

Boheemse schaal met zilveren voet
Startprijs 300 EUR

Boheemse schaal op zilveren voet. 800/000. Ronde Boheemse schaal met bewerking geplaatst op een zilveren hoge voet versierd met gedreven bladversiering en getrembleerde bewerking. Het geheel is geplaa...

Zilveren kannetje
Startprijs 100 EUR

Klein antiek schenkkannetje, zilver met bolle buik, schenktuit en een greep. Geplaatst op een ronde rand. Het deksel is bekroond met een eikel. Enkele deukjes en voorzien van reparatie.Afm. 7x9x11 cm...

Zilveren armband met kleurstenen
Startprijs 145 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, met wit topaas, blauw topaas, granaat, amethist, iotliet, citrien en peridot. Armband met 6 hoekig gevormde schakels, volledig bezet met witte topazen en in het midden...

Jade collier met zilv. kruis, bezet met kleurstenen
Resultaat: 120 EUR

Jade collier met grote zilver vergulde kruishanger met kleurstenen. Lang collier van jadekralen, ø 8 mm, met grote kruishanger met rode groen en witte stenen. Grootte kruis 10x5cm. Lengte 70 cm.

Boedha, liggend. Gezet op vergulde ring.
Resultaat: 100 EUR

Vergulde ring met een liggende boedha uit ivoor. 40x22mm. ø 54,

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 225 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, slagmodel met in het midden een grotere briljant geslepen diamant en aan weerszijden kleine briljant geslepen diamanten in de band gezet. Totaal 0.25 crt. SI-W. Merk...

3 werken C.M de Woerd
Startprijs 40 EUR

Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G

Doos met interessante schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.

Roodgouden collier en hanger met diamant
Startprijs 1.500 EUR

Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...

Zilveren collier en hanger met zirconia
Startprijs 30 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...

Gouden ring met briljant en saffier
Startprijs 850 EUR

Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...

Zilveren ring met barnsteen
Resultaat: 20 EUR

Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.