Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.
Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Geelgoudenring 585/000, rijmodel met 4 witgouden dubbele balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gr.Nieuw
Twee kristallen zoutstellen met zilver. Zoutstellen op ovale zilveren voet met 2 gekrulde armen, versierd met 2 specerijenbakjes en een mosterdpot, allen uit kristal met geschulpte randen. Voorzien va...
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 800/000. Gecontourneerde tasbeugel met opgelegde versiering van het wapen van het Vaticaan en Rome met versieringen van bloemen krullen en adelaars. Rokhaak voorzie...
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afm. 74x55x80 cm. In goede staat.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Oude antieke kerkelijke Spaanse Fayence plaquette 'Verso Monastero S' Antonio di Padova 1541' (gerestaureerd). Afm. 41x27x3 cm. Cond.: R/G.
Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.
Ferdinand Toussaint, 1873-1955. Voorstelling: Riviergezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.
Vijf stuks oude keramieken bloempotten blauw-wit met florale en landschap decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 14x20 cm. ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Vijf antieke Societè ceramique Maastricht keramieken kastkommen, decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11x16 cm. ø. Cond.: G.
Prachtige gouden broche, 750/000, met parels. Gouden broche in de vorm van een soort tak versierd met cultivé parels. 30x35 mm. In zeer goede staat
Gouden broche, 585/000, in de vorm van een bloem, in het midden voorzien van een similie, verder geheel bezet met kleine zaadpareltjes, ca 4,9 gr. Grootte 40x25 mm.
Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.
Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.
Groot Spaans porseleinen zaphir beeld (Lladro). Voorstelling: Slapende jongen met hond. Afm. 25x25x12 cm. En een groot Noa beeld (Llandro). Voorstelling: Moeder met kind duiven aan het voeren. Afm. 22...
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel, 833/000. Gecontourneerde tasbeugel versierd met opgelegde muntjes en voorzien van een getrembleerde bewerking. Met zilveren jasseronketting en blauw fluwelen tas. MT.: A.Kruyt...
Loddereinflesje met gouden kraag en dop, 585/000. Liggende kristallen flacon met gecontourneerde druppelvorm, voorzien van bewerkte gouden kraag met gegraveerd biedermeier decor. De dop is bol gemaakt...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afm. 31-32 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afm. 204x130x48 cm. In goede staat.
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.
Zes Duitse porseleinen sierborden naar Franz de Fregger. Litien porzellan Austria. Afm. ø 19.5 cm. In goede staat.
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.
Twee zilveren zakhorloges, Engels, 925/000, Eén A.W.W.Co.Waltham, London, 1906, ø 48 mm, voorzien van zilveren ketting met embleem van een jager, geplaatst in een kunststof stolp. En een zilveren zakh...
Rado dames horloge, staal met gouden lunette. Quarts, met leren band. Kastnummer: 133.3516.4 en 29850487. ø 32 mm. Enkele krasjes op het glas
Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.
Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.
Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.
Kristallen glaasje met bloemgravure, op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 64 gram. 11 cm.
Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.
Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.
Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.
Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.
Gouden ring, 585/000, met saffier en robijn. Ring met ruitvormige zetkast met in het midden 9 rond gefacetteerde saffier, met daaromheen een rand met 16 rond gefacetteerde robijnen, 2,5-3mm. Grootte r...
Gouden Singapore collier, 585/000, breedte 2 mm. Lengte 42 cm. In goede staat.
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 78x47x38cm.
Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afm. 79x42x31 cm. In goede staat.
Lot met 6 zilveren vorkjes en 2 zilveren sardinevorkjes met benen heft.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
Moments edelstalen oorknoppen, vierkante oorknoppen, 5x5 mm. Als nieuw
Gouden ring, 585/000, met rode steen. Ring met opengwerkte rand, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde rode steen. grootte kop, 17x12 mm. ø 55 ca 3,2 gram. In goede staat
Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.
Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G
Antiek mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.
Houten wandelstok met zilveren knop. Donkere houten strakke wandelstok met cilindervormige knop, met opliggende rand en oog. De bovenzijde van de knop is voorzien van een monogramgravure. 86x3,5 cm.Ie...
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Blinddate. Voorstelling: 2) Vrouw in interieur. Voorstelling: 3) Drie figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 32x27 cm. Cond.: ...
Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.
Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afm. 30x44 cm. Cond.: G.
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.
Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afm. 69x55 cm. Cond.: G.
Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G
J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.
P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.
Zilveren manchetknopen en broche, streeksieraden, 833/000. Twee manchetknopen met filigrain versiering en een broche gemaakt van een speld van een oorijzer. Totaal ca16 gram.