Ongemerkt romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.
A.C Koster 1859-1937 riviergezicht met molens, gravure op papier 20x14cm. En Paul Bodifee 1866-1939 Achterhoff Deventer, ets op papier 29x19cm. Cond:G
A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Oosterse stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Werner Laves 1958, Duitse school 1903-1972 Berlijn. Cafe met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 50x83 cm. Cond.: G.
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.
Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier, bakslot en veiligheid. Bolmodel, breedte 6 mm. ca 12 gram. Gedeukt en er zit speling in het scharnier en de sluiting.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant en robijn, Diamonde model 611. Rijring met 4 robijnen, ca 0,28 crt en 3 briljant geslepen diamanten, totaal 0,21 crt SI-W. Breedte ring 3 mm. ø 53 ca. 2,55 gr. ...
Plated brievenopener met fraai gevormd paardehoofd gemerkt Valenti made in Spain.
Zilveren roodvergulde ring, 925/000, met een grote rozet bezet met cabouchon geslepen granaten. ø rozet 29 mm. ø 56, ca 14 gr. Nieuw.
Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
Omega horloge Seamaster met stalen kast en band, Quarts horloge m et vierkante kast. 35x35 mm. lengte 21 cm. ( verstelbaar) In goede staat
Gouden collier met twee gouden hangers, 585/000. Venetiaans collier, 1,3 mm, met ovale geelgouden hanger versierd met 3 kleine steentjes, 23x14 mm, en een langwerpige bicolour hanger met matte bewerki...
Zilveren kapset, 800/000, Duits, bestaande uit 3 borstels, handspiegel en een huls voor een kam. De set is voorzien van een gecontourneerde rand versierd met een bloemendecor met ribbewerking. Voorzie...
Set sieraden met o.a. een Malachietbroche en hanger, een armband met turkoois en een armband met lapis lazuli, een jadering en een armband met groene blauwe stenen.
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Lot met drie horloges bestaande uit een Pulsar horloge, titanium met stalen band, een Breilhorloge met steentjes op de wijzerplaat, voorzien van wit lerenband en een klein mechanisch Lanco horloge met...
Armeense bruids sieraden in een lijst. Metalen ronde sieraden met turkooissteen in het midden met filigrainbewerking met knoppen en bloemen. In goudkleurige lijst. 38x29cm
Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.
Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...
Zilveren rond blaadje met accolade vormige rand versierd met parelrand. Het blaadje is voorzien van een gravure, o.a.: "6TH ANNUAL SALES MEET MAHABALESHWAR, VENKATESHWARA HATCHHERICE PRIVATE LIMITED P...
Zilveren bestekdelen, 835/000, voorzien van monogram. Bestaande uit 6 tafelvorken en 6 tafellepels, een dessertvork en een dessertlepel model Haags Lofje. Een tafellepel en tafelvork model Hollands Gl...
Zilveren bestek, 835/000, model Haags Lofje bestaande uit 1 tafelvork, 5 tafellepels, 9 dessertvorken en 11 dessertlepels. MT.: o.a. Gebr. Huisman, Schoonhoven, Van Kempen en Zonen, Voorschoten, Hend...
Vijf zilveren tafelvorken, 833/000, model Hollands Glad, MT.: J.H.Tarner, Amsterdam jl.:K:1869. Totaal gewicht ca. 314 gram. 22 cm Uiteinden van de tanden wat verbogen, verder in goede staat.
Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.
Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.
Lot sieraden bestaande uit een set van oorhangers, hanger en een ring met paarse en witte stenen, en twee zilveren armbanden. Totaal ca 49 gram.
Zware zilveren armband, 925/000, vossenstaartmodel, half bollopend, voorzien van bakslot en 2 veiligheden. Totaal ca 65 gram. Breedte 10 mm, lengte 20 cm. In goede staat.
Gouden streekbroche/hanger, 585/000, Ovaal met S-vormige applique met geschulpte rand met roosjes, met baardje. 40x20 mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Zilveren tasbeugel, 833/00. Gecontourneerde tasbeugel met voorstellingen van Hollandse taferelen, geplaatst tussen krullen. Voorzien van ketting. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven, jl.:K: 1920. Totaal...
Collier van granaten met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een ovale gouden sluiting met geschulpte rand en een ovaal gefacetteerde granaat. Met fraaie goud...
Vijf zilveren dessertlepels. Twee lepels versierd met parelrand, MT.: onleesbaar, jl:K 1920 en twee lepels met iets puntige steel, MT.: J.J.Wijnands, 's Gravenhage jl.:T: 1878, 833/000 en een lepel mo...
Groot zilveren bestek, 835/000, model met dubbele filetrand, bestaande uit 12 tafelvorken en 12 -lepels, jl.: C:1912, 12 dessertvorken en 12 -lepels jl.: A & B, 1910 en 1911, een sauslepel, jl.: T: 1...
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 4,2 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. Voorzien van bewerkte eindstukken....
Gouden muntrand met gouden tientje, 1932. In gouden rand, 585/000, met opengewerkt driehoekig decor voorzien van getorste rand. ø 33 mm. Totaal ca. 10,6 gram. In goede staat.
Fraaie zilveren ring van kunstenaar Nic Jonk, 835/000, Vrouwfiguur, zeemeermin, aan brede open band. Gesigneerd: Nic Jonk 1981. Gewicht ca 14,4 gram. ø ca 51-52. In zeer goede staat.
Fraaie zilveren broche van kunstenaar Nic Jonk, 835/000. Gesigneerd: Nic Jonk 1981.Grootte 6x5 cm. Ca 36,1 gram. In zeer goede staat.
Antieke gouden ring, 750/000, met diamant en smaragd. Ca 1850. Handgemaakte ring met in het midden een rechthoekig geslepen smaragd gezet in een rechthoekige geelgouden kast. Om de smaragd zit een ova...
Kleine gouden streekhanger, 585/000. Een ovale hanger met S-vormig applique en een baardje. Grootte 14x28 mm. Ca 1,5 gram. In goede staat.
Oude keramieken scheerbekken met passer en winkelhaak(mogelijk vrijmetselaars) monogram J.B.G 6x27x21cm Cond:G
Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R
Oude grote porseleinen met messing lampenvoet, geelectrificeerd, haarlijn in bovenste porseleinen reservoir, 48cm. Cond:R
Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G