32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand 1031
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand

400 EUR

Jörg Remé 1024
Jörg Remé
Startprijs 500 EUR
Vitrinekast, 1-deurs 4036
Vitrinekast, 1-deurs
Startprijs 600 EUR
Hendrik Frauwenfelder 1017
Hendrik Frauwenfelder
Startprijs 1.000 EUR
Oosters verguld snijwerk 2206
Oosters verguld snijwerk

50 EUR

5-Delig kaststel 6351
5-Delig kaststel

110 EUR

Chinese dekselpot 6344
Chinese dekselpot
Startprijs 70 EUR
Kistje met 12 flessen wijn 2199
Kistje met 12 flessen wijn

150 EUR

7 Lepeltjes Zilver. 417
7 Lepeltjes Zilver.
Startprijs 50 EUR
Zilveren armband en ring 410
Zilveren armband en ring

95 EUR

Zilveren Collier, slangmodel 403
Zilveren Collier, slangmodel

35 EUR

8 Kop & schotels P. Regout 6337
8 Kop & schotels P. Regout
Startprijs 40 EUR
Chinese vaas 19e eeuw 6308
Chinese vaas 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Antieke Chinese dekselpot 6301
Antieke Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR
Hutschenreuther serviesdelen 6294
Hutschenreuther serviesdelen

30 EUR

Quiridon, empire 4007
Quiridon, empire

650 EUR

Odeurflacon met gouden dop 367
Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 150 EUR
Schemerlamp, met vrouwfiguur 2163
Schemerlamp, met vrouwfiguur
Startprijs 80 EUR
Rood Chinees trekpotje 6258
Rood Chinees trekpotje

230 EUR

11 Miniatuur Chinese vaasjes 6251
11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startprijs 40 EUR
4 Deel blauw .Chinees pors. 6244
4 Deel blauw .Chinees pors.

60 EUR

Empire passpiegel 4000
Empire passpiegel
Startprijs 1.100 EUR
Hangklok Wuba, 2-gewichten 3679
Hangklok Wuba, 2-gewichten

110 EUR

Staande eiken klok met comtoise uurwerk 3672
Staande eiken klok met comtoise uurwerk
Startprijs 150 EUR