Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Odeurflacon met gouden dop 367
Odeurflacon met gouden dop
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zeer grote Chinese drakenschotel 6050
Zeer grote Chinese drakenschotel

Resultaat:

200 EUR

Witgouden collier met saffier en briljant 360
Witgouden collier met saffier en briljant
Startprijs 160 EUR
Chin. familie roze vaas 6043
Chin. familie roze vaas
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Witgouden Gourmetcollier 353
Witgouden Gourmetcollier

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
J.W. Rosier, portret heer. 1281
J.W. Rosier, portret heer.

Resultaat:

110 EUR

3 18e eeuwse werken 1274
3 18e eeuwse werken
Startprijs 80 EUR
Schilderij op koper 1267
Schilderij op koper
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald) 6000
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Resultaat:

2.200 EUR

Zilveren theezeef & lekbak 316
Zilveren theezeef & lekbak
Startprijs 100 EUR
Luigi Fagioli 1231
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR
Piet Wiegman, 2 werken 1224
Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Opaline vazen 5574
2 Opaline vazen

Resultaat:

30 EUR

Renard 1217
Renard
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Kristallen coupes 5538
Kristallen coupes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6 Presse-papierss 5531
6 Presse-papierss

Resultaat:

40 EUR

Set 19e eeuwse stoelen 4300
Set 19e eeuwse stoelen
Startprijs 60 EUR
4 Stoelen 4293
4 Stoelen
Startprijs 60 EUR
Buste van glas (handgemodelleerd) 5524
Buste van glas (handgemodelleerd)
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Mahonie theetafel 4286
Mahonie theetafel

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Schildersezel 4250
Schildersezel

Resultaat:

100 EUR

2 Samac beelden man/vrouw 5142
2 Samac beelden man/vrouw
Startprijs 200 EUR
Bronzen Geisha met lotusbloem 5135
Bronzen Geisha met lotusbloem
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Trommel tafeltje 4243
Trommel tafeltje

Resultaat:

60 EUR