Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule met engel 3522
Pendule met engel
Startprijs 1.250 EUR
Walther Kohlhoff 1145
Walther Kohlhoff
Startprijs 80 EUR
Pendule met hondje 3539
Pendule met hondje
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Japanse 2-luik (theater voorstelling) 1162
Japanse 2-luik (theater voorstelling)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Roel Wildeboer 1179
Roel Wildeboer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kolom pendule 3556
Kolom pendule

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Hollands ijspret 1196
Hollands ijspret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Boulle klokkast + console 3573
Boulle klokkast + console

Resultaat:

1.300 EUR

E. Haymann,Boer bij oogst 1213
E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 75 EUR
Rozenklokje 3590
Rozenklokje
Startprijs 60 EUR
Luigi Fagioli 1230
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Antieke Engelse gravures 1362
2 Antieke Engelse gravures

Resultaat:

35 EUR

Cartelklok 3607
Cartelklok
Startprijs 275 EUR
Monogram H.T.K. 1247
Monogram H.T.K.
Startprijs 80 EUR
Regulateur 3624
Regulateur
Startprijs 170 EUR
Verkocht
Klok, koeie-oog 3641
Klok, koeie-oog

Resultaat:

100 EUR

Francine, strandgezicht 1260
Francine, strandgezicht
Startprijs 100 EUR
Staande klok, vroeg 19e eeuws 3658
Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Man met baard 1277
Man met baard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3675
Friese staartklok

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Trouillebert, koeien 1294
Trouillebert, koeien

Resultaat:

225 EUR

Barok laden kastje 4006
Barok laden kastje
Startprijs 650 EUR
4 etsen 18e/19e eeuw 1311
4 etsen 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Klapbuffet 4023
Klapbuffet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Mah. uittrektafel 4040
Mah. uittrektafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten Art Deco etagiere tafel 4053
Wortelnoten Art Deco etagiere tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Buikladen commode, noten. 4057
Buikladen commode, noten.

Resultaat:

80 EUR

Garderobe Art Deco 4070
Garderobe Art Deco
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Schildersezel 4087
Schildersezel

Resultaat:

250 EUR

Eikenhouten kabinet 4104
Eikenhouten kabinet
Startprijs 550 EUR
Kersen hangkastje (medicijnkastje) 4121
Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Startprijs 150 EUR
Eikenkistje 4138
Eikenkistje
Startprijs 350 EUR