Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.
Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.
Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.
Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.
Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...
Zilveren armband en ring met onyx, 835/000. Platte strakke armband, 12-20 met grote ovale onyx, 40x13mm, in zetrand als haaksluiting, En een bijpassende ring met ovale onyx, 30x18mm, in gladde zetrand...
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Zeldzaam antiek Duits W.M.F.-saladebestek met keramieken heft (plated), ca. 1910. Afm. 26-29 cm. In goede staat.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.
Sierlijke gouden ring 585/000, met onyx en briljant. Antieke ring met in het midden een ovale nyx met een witgouden zetting met klein steentje. De onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 ...
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Papegaaienbeugel versierd met graveerwerk met een boederij en papegaaien. De kralentas is voorzien van een afbeelding van een papegaai. MT.: E.v.Geelen, Schoonh...