Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari, Ghendi 6171
Imari, Ghendi
Startprijs 140 EUR
Antieke gouden broche 52
Antieke gouden broche
Startprijs 100 EUR
2 Putti en 2 olifantjes met console 2252
2 Putti en 2 olifantjes met console
Startprijs 40 EUR
2 Bloempotten blauw/wit 6188
2 Bloempotten blauw/wit
Startprijs 50 EUR
Verkocht
WMF saladebestek 2269
WMF saladebestek

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Klok, koeie-oog 3641
Klok, koeie-oog

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Grote Makkumse borden 6205
2 Grote Makkumse borden

Resultaat:

60 EUR

Staande klok, vroeg 19e eeuws 3658
Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR
Busch Ratenov microscoop 2286
Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J. Weiland 1013
J. Weiland

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3675
Friese staartklok

Resultaat:

180 EUR

Klarinet 2303
Klarinet
Startprijs 60 EUR
Barok laden kastje 4006
Barok laden kastje
Startprijs 650 EUR
Mahonie schrijfkist 2320
Mahonie schrijfkist
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Wetering de Rooy 1026
Wetering de Rooy

Resultaat:

440 EUR

Klapbuffet 4023
Klapbuffet
Startprijs 450 EUR
Rood lak figuur 2337
Rood lak figuur
Startprijs 150 EUR
2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk) 6222
2 Bloemvazen, (1x porselein en 1x aardewerk)
Startprijs 25 EUR
Schilderij 1043
Schilderij
Startprijs 350 EUR
Ree geweien (10x) 2354
Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Mendes da Costa 1060
Mendes da Costa

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
2 Chinese kommen 6239
2 Chinese kommen

Resultaat:

220 EUR

Bronzen emmer met tekst en brons ruiter jongen 2371
Bronzen emmer met tekst en brons ruiter jongen
Startprijs 75 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6256
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR