Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Michael M., naar Picasso 1081
Michael M., naar Picasso

Resultaat:

200 EUR

Imari bord 6101
Imari bord
Startprijs 100 EUR
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta 6093
Aardewerken beeld, R.Unger Terracotta
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Peter Brouwer, Zeilboten 1551
Peter Brouwer, Zeilboten

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bloemen stilleven 1067
Bloemen stilleven

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Strassburg borden (2x) 6057
Strassburg borden (2x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeer grote Chinese drakenschotel 6050
Zeer grote Chinese drakenschotel

Resultaat:

200 EUR

Chin. familie roze vaas 6043
Chin. familie roze vaas
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schoolklokje 3593
Schoolklokje

Resultaat:

30 EUR

Regelateur klok 3586
Regelateur klok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Mini comtoise 3579
Mini comtoise

Resultaat:

90 EUR

Frans pendulestel 3543
Frans pendulestel
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Cloissonè klokje met porselein 3536
Cloissonè klokje met porselein

Resultaat:

200 EUR

Jugendstil klokkenstel, 3 delig 3529
Jugendstil klokkenstel, 3 delig
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald) 6000
Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand 1031
J.J.H. van Leeuwen, Meisjes op strand

Resultaat:

400 EUR

Jörg Remé 1024
Jörg Remé
Startprijs 500 EUR
Verkocht
2 Opaline vazen 5574
2 Opaline vazen

Resultaat:

30 EUR

Tinnen figuren (13x) 3021
Tinnen figuren (13x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Tafelstuk met glas 2406
Tafelstuk met glas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavel tinnen soldaten 3014
Kavel tinnen soldaten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk paneel 2399
Chinees lakwerk paneel

Resultaat:

50 EUR

Ivoren pagode 2392
Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ree (1x) 2356
Ree (1x)

Resultaat:

70 EUR