Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...
Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.
Twee delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afm. 117x80x42 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afm. 90x97x54 cm. In goede staat.
Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.
Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Hollandse notenhouten barokstijl commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x95x42 cm. In goede staat.
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.
Geelgouden ring 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasiemodel ring met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0,46 ct....
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.