Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten schippertjesklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Boulle Schwarzwald wandklok met koperinleg omstreeks 1870, boulle goed, alleen wijzerplaat beschadigd, met wekker functie. Cond;R/G
Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.
Negentiende eeuws Franse bijzettafel met floraal- en figuren decor, hand beschilderd. Met lade en etage, in goede staat 75x55x38cm.
Klein Perzisch kleed, meerkleurig met florale decors. Afm. 86x68 cm. In goede staat.
Zeven delen Perzische kleden etc. O.a.: kussen, kleinere/grotere kleden, in diverse kleuren. Afm. 34-133 cm. Cond.: R/G.
Vier delen Perzisch, 1 kleed en 3 kamelenzakken, 28x106cm. Cond:G
Twee oude perzische tapijten, aardetinten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Laurenz Plannen, Duitse school, bronzen plaquette in houten omlijsting 9,8x9,8cm.
Loetz stijl glazen vaas, iriserend met goud decor. 20e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Lot geslepen glas, 20e eeuw. O.a.: één keer uil, één mondgeblazen glazen varken (24 cm.), drie pyramide vormen, één maal facet geslepen. Afm. 4-6 cm. In goede staat.
Grote kristallen glazen bewerkte bokaal (loodglas), 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø 21 x 30 cm.
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 plated plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale decors. Eén dekseltop gelijmd. Afm. 17-23 cm. Cond.: R/G.
Drie Hollandse keramieken borden. Eerste helft 20e eeuw. Twee keer Villeroy en Boch, één keer Makkum met skutsje. In goede staat.
Twee antieke Delftsblauwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G
Drie delen Gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, vaas royal Goedewaagen decor Laila, bloempot Gouda Ivora, bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Cond:R/G
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen dekseldoos met floraal decor. Ca. 1920-1930. Afm. 3.5 - 9.5 ø cm. In goede staat.
Drie antieke porseleinen bruidskop en schotels met opgewerkte florale decors. Afm. 8-10 cm. In goede staat.
Drie delen oud Chinees porselein. Eén maal zes-hoekige theebus. Eén maal familie roze theekan en één maal Kantonese vaas. Afm. 14-18 cm. In goede staat.
Grote Japanse Imari porseleinen schotel met landschapsdecor, gemerkt, omstreeks 1900 in goede staat 5x36,5øcm.
Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M
Zilveren oorhangers, 925/000, met een staaf met 7 rond gefacetteerde witte zirconia's en daaronder een peervornig gefacetteerde zwarte zirconia. Lengte 32 mm. Nieuw.
Zilveren collier met hanger, 835/000, voorzien van 10 gulden munt, 1945-1970. De munt is geplaatst in een hanger, 6x5cm, gemaakt uit krullen en bevestigd aan een jasseron collier, 60 cm. Totaal ca 49 ...
Moments edelstalen armband, vierkante schakels met bakslot. Breedte 5 mm. Lengte 22 cm. Als nieuw
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Zilveren ring, 925/000, met lapis lazuli. Ring met in het midden een markies geslepen lapis lazuli. Breedte 9 mm. ø 57
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Gian Franco Ferre, EDT. (60 ml.) Afm. 10 cm. Cond.: G.
Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G
Kavel met 21 halve centen uit diverse jaartallen. Diverse condities.
Kavel met 18 zilveren munten waaronder 6x 25 cent Nederland (5x1943, 1x1943) en 12x 1/10 gulden Ned. Indië ( 1938 - 1945), diverse condities.
Lot diverse postzegels, albums etc. O.a.: Kinderpostzegels velletjes postfris, gestempeld. Diverse landen o.a.: Nederland, hoofdzakelijk gestempeld. Alle albums maar deels gevuld. Ca. 30x30 cm. Cond.:...
Twee delen poppenspeelgoed, eikenhouten metaalbeslagen kinderbed, en eikenhouten poppenstoel, 20e eeuw 60x54x3cm. en 45x26x18cm. Cond:G
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Groot antiek borstbeeld damesbuste met zweepslag decor op basement, omstreeks 1900, gemerkt Lusood, okergroen glazuur op gips, chip neus en basement. 62cm. Cond:G
Drie oude/antieke kristallen karaffen. Eén maal strak, twee maal geslepen. Afm. 33-35 cm. In goede staat.