32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

2 Kandelaren met putti
Resultaat: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met meermin
Startprijs 125 EUR

Gietijzeren etagieretafel
Startprijs 150 EUR

Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afm. 78x42x26 cm. In goede staat.

Houten gestoken console
Resultaat: 135 EUR

2 Engelse vazen met draken
Resultaat: 25 EUR

Chinese theepot
Startprijs 90 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 75 EUR

Chinese gemberpotjes (2x)
Resultaat: 80 EUR