Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mendes da Costa 1060
Mendes da Costa

Resultaat:

750 EUR

Staande klok, vroeg 19e eeuws 3658
Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2 Oude boeken 17e-18e eeuw 2137
2 Oude boeken 17e-18e eeuw

Resultaat:

45 EUR

Gisela Sedatis Grosser 1077
Gisela Sedatis Grosser
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3675
Friese staartklok

Resultaat:

180 EUR

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels 6021
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR
Barok laden kastje 4006
Barok laden kastje
Startprijs 650 EUR
Hanglamp met gekleurde kappen 2154
Hanglamp met gekleurde kappen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Serie etsen 11x 1094
Serie etsen 11x

Resultaat:

500 EUR

Poederdoos, zilver. 219
Poederdoos, zilver.
Startprijs 40 EUR
Wandkandelaar 2167
Wandkandelaar
Startprijs 90 EUR
Klapbuffet 4023
Klapbuffet
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Jan Mankes, houtgravure 1111
Jan Mankes, houtgravure

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kang Xi bord 6038
Kang Xi bord

Resultaat:

200 EUR

Klinkenberg, Aquarel 1128
Klinkenberg, Aquarel
Startprijs 200 EUR
Zilveren broche en armband met kleurstenen 236
Zilveren broche en armband met kleurstenen
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp) 2184
Parelmoerschip Scheveningen (onder stolp)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Meissen vaasje 6055
Meissen vaasje

Resultaat:

100 EUR

Walther Kohlhoff 1145
Walther Kohlhoff
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Mah. uittrektafel 4040
Mah. uittrektafel

Resultaat:

150 EUR

3 Diverse cloisonne vaasjes 2201
3 Diverse cloisonne vaasjes
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Wortelnoten Art Deco etagiere tafel 4053
Wortelnoten Art Deco etagiere tafel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Oude viool 2218
Oude viool

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japanse 2-luik (theater voorstelling) 1162
Japanse 2-luik (theater voorstelling)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gouden streekhanger 253
Gouden streekhanger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Roel Wildeboer 1179
Roel Wildeboer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Buikladen commode, noten. 4057
Buikladen commode, noten.

Resultaat:

80 EUR

5 Duitse borden 6072
5 Duitse borden
Startprijs 60 EUR
Verkocht
19e Eeuw pistool dolk 2235
19e Eeuw pistool dolk

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Hollands ijspret 1196
Hollands ijspret

Resultaat:

60 EUR

E. Haymann,Boer bij oogst 1213
E. Haymann,Boer bij oogst
Startprijs 75 EUR
Luigi Fagioli 1230
Luigi Fagioli
Startprijs 100 EUR