Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Zilveren armband en ring met onyx, 835/000. Platte strakke armband, 12-20 met grote ovale onyx, 40x13mm, in zetrand als haaksluiting, En een bijpassende ring met ovale onyx, 30x18mm, in gladde zetrand...
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Jugendstil-stijl gekleurd glazen hanglamp, 3-lichts. 20e eeuw. ø 55 x 55 cm. In goede staat.
Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G
Twee antieke Louis Seize-stijl bronzen wandkandelaren. Ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.
Twee delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afm. 117x80x42 cm. In goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Antieke souvenier Scheveningen, ca 1900. Parelmoer zeilschip onder glazen stolp. Afm. 40x32x16 cm. Cond.: G.
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Mahoniehouten Louis Quinze klapbuffet met tinnen binnenbak, twee lades, jalouzie-deur, opklapbaar blad en twee uitklapbladen. Ca. 1780. (minimale fineerschade) Afm. 90x97x54 cm. In goede staat.
Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.
Drie diverse oude Japanse cloisonné vazen met florale en/of vlinder decors. 20 eeuw.
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Antieke viool met twee strijkstokken in kist (restauratie), 19e eeuw. Afm. 59 cm. Cond.: R/G.
Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.
Karel Klinkenberg, 1852-1924. Voorstelling: Duinlandschap met ossenkar, hooiwagen en landarbeiders. Aquarel op papier. Afm. 19.5x8 cm. Cond.: G.
Wortelnoten Art Deco-stijl etagiere wandtafel (21e eeuw). Afm. 94x96x28 cm. In zeer goede staat.
Sierlijke gouden ring 585/000, met onyx en briljant. Antieke ring met in het midden een ovale nyx met een witgouden zetting met klein steentje. De onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 ...
19e Eeuw dubbelloopse voorlader (oxydatie), en 16e - 17e eeuwse korte dolk met bronzen heft (oxydatie). Afm.22-21cm. Cond.: R/G.