Oude Josephien zuilen pendule met bronzen versieringen. Mechanisch/acht-daags. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse eikenhouten wandklok met messing beslag, ca. 1880. (stil uurwerk) Afm. 41 cm. In goede staat.
Twee messing wandklokken (mechanisch). Tweede helft 20e eeuw. In barokstijl. (geen gewichten erbij) Afm. 30-49 cm.
Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met halve zuilen. Ca. 1890. Afm. 95 cm. In goede staat.
Antieke Duitse zwart gebeitste regulateur klok (kroon gelijmd). Ca. 1890. Afm. 96 cm. Cond.: redelijk.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten schippertjesklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60 cm. In goede staat.
Friese wortelnoten staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 101 cm. In goede staat.
Franse bronzen Cartel wandklok, 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk. (achterdeksel niet origineel, functie niet getest). Afm. 51 cm. Cond.: G.
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860. (compositie metaal) (achterpoten gerestaureerd en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afm. 37 cm. Cond.:...
Lot met 3 uurwerken bestaande uit een horloge van Ancre, automaat, mechanisch reiswekkertje Kienzle en een reiswekker in etui merk Blessing.
Antieke Duitse Junghans tafelklok, Grunderzeit, ca. 1890. (kleine beschadigingen) Afm. 50 cm. Cond.: R.
Grote antieke messing reiswekker, ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Oude messing reiswekker met erotische plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 15 cm. In goede staat.
Comtoise met spillegang en vouwslinger. 18e Eeuw. Klok heeft mooie wijzerplaat en vergulde feuille. Afm. 43x28x17 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Oude Zweedse houtgestoken vergulde Cartelklok in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Klok heeft een achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afm. 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, halfuurslag, Jeanne D'arc met lans 45cm Cond:G
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Gave emaille wijzerplaat en heilige voorstelling feuille. (bel is weg) Afm. 40x26x18 cm. Verder in goede staat.
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule, herdersjongen met druiven, compositiemetaal met marmer, 8 daags uurwerk met halfuurslag 35cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse vergulde pendule, voorstellende een vrouw in schelp met putti, drietand, stukje rocaille af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x36x13cm. Cond:R/G
Antieke Duitse Boulle Schwarzwald wandklok met koperinleg omstreeks 1870, boulle goed, alleen wijzerplaat beschadigd, met wekker functie. Cond;R/G
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, marmer met compositiemetaal, La Fortune, 8 daags stil uurwerk met veerslinger, in goede staat(soldeernaad v kandelaar los) 56-59cm. Cond:G
Grote antieke Franse bretonse staande klok met comtoise uurwerk, kastanje hout en getorste zuilen 250cm. Cond:G
Franse pendule onder glazen stolp, 19e eeuw. Jager met jachthoorn te paard. (compositie metaal) Acht-daags uurwerk met verslingering. Afm. 50x38x18
Antieke Franse bronzen pendule met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Ca. 1880. Afm. 43 cm. In goede staat.
Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Grote Duitse wortelnoten Gründerzeit vrijslinger, uurwerk FMS compleet met tollen en in zeer goede staat, recht licht wormbeval, 110cm. Cond;G
Oude wortelnoten kleine wuba Friese staartklok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75 cm. In goede staat.