Franse bronzen Cartel wandklok, 19e eeuw. Achtdaags-uurwerk. (achterdeksel niet origineel, functie niet getest). Afm. 51 cm. Cond.: G.
Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Bij wekkerfunctie missen gewichten en draad. Afm. 46x34x18 cm. Cond.: R/G.
Antieke Franse vergulde pendule, ca. 1860. (compositie metaal) (achterpoten gerestaureerd en top van de klok gerestaureerd). Acht-daags, halfuur-slag, veerslinger (gave wijzerplaat) Afm. 37 cm. Cond.:...
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Lot met 3 uurwerken bestaande uit een horloge van Ancre, automaat, mechanisch reiswekkertje Kienzle en een reiswekker in etui merk Blessing.
Antieke Duitse Junghans tafelklok, Grunderzeit, ca. 1890. (kleine beschadigingen) Afm. 50 cm. Cond.: R.
Antieke Franse ossenoog wandklok, ca. 1870. (wijzerplaat gescheurd + restauraties klokkast) Afm. 62 cm. Cond.: M.
Antieke Duitse regulateur, omstreeks 1880 Gründerzeit compleet met kroon en tollen in goede staat 85cm. Cond:G
Antieke Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afm. 30-42 cm. In goede staat.
Antieke Friese stoelklok met wekkerfunctie. Ca. 1900. Afm. 75 cm. In goede staat.
Friese stoelklok met latere overschildering, met wekker. (kleinere gewichten missen) 18e-19e Eeuw. Afm. 74 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.
Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G
Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG
Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afm. 16 cm.
Houtgestoken wandklok. Louis Seize, 18e eeuw. Met vergulding, uurwerk vervangen door batterij uurwerk. Afm. 28 cm. Cond.: R.
Antieke porseleinen klok met goud decor en stadsgezicht en florale decor. Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, (slinger mist). Afm. 39 cm. In goede staat.
Oude messing miniatuur reiswekker, 20e eeuw. Afm. 8 cm. In goede staat.
Grote antieke messing reiswekker, ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Friese stoelklok met wekker, in goede staat, met spillegang. 18e eeuw. Mooie beschildering. Afm. 72 cm. Cond. G.
Antiek frans klokkenstel met marmeren basement omstreeks 1890, retour de champs par Rousseau met 2x 5 lichts kaarskandelaar, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger. 52-54cm. Cond;G
Antieke Bretonse houtgestoken tafelklok met eenvoudig uurwerk (zonder slagwerk). Ca. 1930. (Eén spijltje mist in deurtje). Afm. 43 cm. Cond.: R/G.
Oude messing reiswekker met erotische plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize stijl pendule, ca. 1880. Marmer met messing versieringen. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 42 cm. In goede staat.
Antieke Franse Onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 37.5 cm. In goede staat.
Antieke Franse keramieken tafelklok met handbeschilderde florale en vogels decors. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 25 cm. In goede staat.
Antieke Frans Bronzen klokkenstel omstreeks 1900, kaarskandelaren vermaakt tot 1 lichts, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, H. Luppens. 39-45cm. Cond:G
Kleine Weense mahoniehouten twee gewichten regulateur, W. Grimme Trieste. Ca. 1870. Afm. 76 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.
Duits F.M.S. notenhouten acht-regulateur. Ca. 1890. Gründerzeit, compleet met kroon. Afm. 95 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Klok heeft halfuur-slag met maanstand. Afm. 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing reiswekker. Ca. 1920. Afm. 11 cm. In goede staat.
Comtoise met spillegang en vouwslinger. 18e Eeuw. Klok heeft mooie wijzerplaat en vergulde feuille. Afm. 43x28x17 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
Leuke mahoniehouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op twee bellen. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 32 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Grote wortelnoten tafelklok Engels Bracket model, slaand op twee bellen, met bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 41 cm. In goede staat.
Oude notenhouten Warmink tafelklok met halfuur-slag en repetitie op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 39 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Gründerzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afm. 22 cm. Cond.: R/G.
Oude eikenhouten Friese staartklok met maanstand, wekker en datum aanduiding. 20e Eeuw. Afm. 137 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten staartklok met bruidskrans en wekker. Afm. 151 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afm. 26 cm. Cond.: R.
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
Oude Zweedse houtgestoken vergulde Cartelklok in Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Klok heeft een achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afm. 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G