Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.
Twee grote Franse porseleinen vazen met goud decor (slijtage). 19e eeuw. Afm. 32x23 cm. ø. In goede staat.
Mooie gave cello met strijkstok en standaard in tas. Tweede helft 20e eeuw. Afm.130 cm. In goede staat.
IJzeren kluis met sleutel in de oude bierverf. Lijst beschadigd. Afm. 78x51x40 cm. Cond.: R.
Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.
Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.
Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afm. 125x80x10. Goede staat.
Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afm. 14x31 cm. ø. In goede staat.
Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afm. 30 cm. In goede staat.
Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afm. 35x15x15. In zeer goede staat
Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65
Mahoniehouten likeurkelder met zes stopkaraffen, compleet met slot en sleutel. 19e Eeuw. (één stop, stukje eraf). Afm. 21x27x18 cm. Verder in goede staat.
Antieke messing zakkroonluchter met prismenglas en porseleinen fittingen. 4-Lichts. Ca. 1920. Afm. 70x45 cm. ø. In goede staat.
Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afm. 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afm. 126 cm. In goede staat.
Palissanderhouten reiskist met reis-accessoires. O.a..: voor thee, naaiset, flacons en dekseldozen met plated deksels. Afm. 17x29x23 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Antieke gotische dolk. Anno 1471 en kruis en letter A. (Heft handvat gereconstrueerd). Bodemvondst (oxydatie).Afm. 54 cm. In goede staat.
Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.
Eén maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. Cartier, Panthere, (50 ml.) Afm. 18 cm. Cond.: G.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. (Bol iets beschadigd). Afm. 57 cm. Cond.: R/G.
Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 18e eeuw. (Originele vergulding). Afm. 95 cm. In goede staat.
Grote 17e-18e eeuwse smeedijzeren geldkist met veel banden en groot slot. Mooie binnenkist met sluitwerk en sleutel. Afm. 49x95x48 cm. In goede staat.