Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Type machine
Resultaat: 75 EUR

Zeldzame vooroorlogse Mignon schrijfmachine, model-4, AEG Werke Berlin-Erfurt. Afm. 19x31x30. In zeer goede staat.

2 Typemachines
Resultaat: 75 EUR

Twee vooroorlogse Remmington typemachines. 1x Remmington Standard No. 7 en 1x Remmington No. 12. Afm. 33x39x40 / 31x37x40. Beiden in goede staat.

Messing kroonluchter
Resultaat: 40 EUR

Hollandse messing kaarsenkroonluchter, 12-lichts, Renaissance-stijl. Ca. 1900. Afm. 57x45 cm. ø. Cond.: G.

3 hoeden + 3 badges
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke hoeden en drie oude marshal/sherrif spelden (20e eeuw) Afm. 8-33 cm. In redelijk/goede staat.

3 Russisch lakwerkdoosjes
Resultaat: 60 EUR

Drie Russische lakwerk dozen, handbeschilderd met figuren decors en gesigneerd. 20e eeuw. Afm. 6-11 cm. In goede staat.

Bontjas
Resultaat: 40 EUR

Oude nerts bontjas, behoeft restauratie onder 1 oksel, halflang. Lengte: 108 cm.

Engelse degen
Resultaat: 100 EUR

Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.

Clinometer scheepvaart
Resultaat: 60 EUR

Antieke koperen scheepvaart clinometer, observator Rotterdam (om de deining te meten). Afm. 5.5 x 19 cm. ø In goede staat.

Porseleinen doosje met brons
Resultaat: 55 EUR

Decoratieve keramieken dekseldoos met bronzen monturen, 20e eeuw. Afm. 18x15x11. in goede staat.

Lot divers DDR
Resultaat: 70 EUR

Lot divers DDR, o.a.: kleding, lichtstok, vaandels etc. Afm. 42x37x42 cm. Cond.: G.

Lot oorkondes DDR
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse oorkondes DDR in doos. Afm. 26x50x35 cm. Cond.: G.

Balalaika
Resultaat: 80 EUR

Oude Russische handbeschilderde balalaika. 20e Eeuw. Instrument is voorzien van een arreslee decor. Afm. 69 cm. In goede staat.

Oude viool
Resultaat: 150 EUR

Mooie kleine antieke viool met strijkstok en kist. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 53 cm. Cond.: G.

Cloisonne theeserviesje
Resultaat: 60 EUR

Oud Japans 8 delig Cloissone serviesje met paradijsvogel decor, 20e eeuw 4-22cm Cond:G

4 Foo honden China
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Chinese steengehouwen Foohonden, omstreeks 1700-1900. 19-21cm. Cond:G

Oosters verguld snijwerk
Resultaat: 50 EUR

Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.

Chinees Kantonese olielamp, kap + pijp
Resultaat: 240 EUR

Complete 19e eeuwse Chinese Kantonese porseleinen petroleum stalamp met brons en figurendecors. Afm. 69 cm. In goede staat.

Piano kandelaars, (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing Jugendstil pianokandelaren. Afm. 16x20x13 cm. In zeer goede staat.

Haardomranding, bokken en houtbak
Resultaat: 95 EUR

Antieke haardomranding met leeuwen en wapenschilden, ca. 1900. Gemaakt van koper, ijzer en messing, en houtbak. Afm. 44x20x108 cm. en ø 40 x 23 cm. Cond. G.

Doos diversen
Resultaat: 25 EUR

Leuk lot diversen. O.a.: Grote antieke regout-vaas, Chinese Yixing aardewerk, tin, messing et ce tera.. Afm. 41x55x40 cm. In goede staat.

Doofpot (3x)
Resultaat: 70 EUR

Drie stuks koper met messing doofpotten, 19e eeuw. Afm. 34-40 cm. In goede staat.

Wierookhouder
Startprijs 50 EUR

Bronzen wierookhouder met hengsel in gotische stijl, 19e eeuw. Afm. 35 cm. In goede staat.

2 Lampen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm

Tinnen kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.

2 Oude boeken 17e-18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G

2 Petroleumlampen
Resultaat: 70 EUR

Twee vooroorlogse glazen tafel petroleumlampen. Afm. 47-53 cm. In goede staat.

Petroleumlamp 'Majolica'
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil majolica petroleumlamp met florale decor, ca. 1900. Afm. 57 cm. In goede staat.

Petroleumlamp
Resultaat: 155 EUR

Antieke messing met kristallen petroleumlamp, facet geslepen. Ca. 1910. Afm. 78 cm. In goede staat.

2 x petroleumlamp
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 35 EUR

Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.

3 Petroleumlampen
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke petroleum stalampen. Ca. 1920. Twee opaline en een porselein. Zijn geelectrificeerd. 39-56 cm. Cond.: G.

Lakwerk dekseldoos
Resultaat: 85 EUR

Mooie chinoiserie dekseldoos met speelkaartenhouders etc. 20e eeuw. In 18e eeuwse stijl, zwart lak met gouddecors orgelgebogen. Afm. 13x31x16. In goede staat.

Boulle kistje met spel
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.

Mahnonie theekist
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten theekist met origineel beslag en slot. 19e eeuw. Afm. 14x22x12cm. Cond. G.

Perzamie geweer met bajonet
Resultaat: 310 EUR

Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.

Kerkkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kerkelijke kaarskandelaar, barokstijl. 20e eeuw. Afm. 70 cm. In goede staat.

Grote kerk-kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.

Neo-gothische kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zware Duitse bronzen renaissance stijl vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1920. Afm. 43 cm. In goede staat.

2 Aziatische beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vroege antieke houtgesneden Chinese figuren. 1x knielende krijger (krimpnaden), mooie patina. Afm. 15 cm. 1x een natuurstenen gestoken figuur, China. 19e eeuw. (meerdere figuren op houten console) Afm...

Jugendstill lampenvoet
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Resultaat: 170 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en eikenhouten tussenstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60x65 cm ø. In goede staat.

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.

Aardewerken schaal met brons
Resultaat: 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Scheepshoorn + hoorn
Resultaat: 70 EUR

Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.

Engelse zuil
Resultaat: 125 EUR

Notenhouten piedestal met gegraveerde gebrandschilderde florale decor. 19e eeuw. In goede staat.

Loopgraven kijker
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65

Bronzen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw 90x45øcm., kap lichte beschadiging, verder in goede staat

Messing wandlamp, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.

Verzilverd servies + bierkruik
Resultaat: 15 EUR

Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

Lot divers verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G

Grote lijst, goudkleurig
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R

Bronzen tablet Kaiser Wilhelm
Resultaat: 30 EUR

Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.

Antieke grammofoon
Resultaat: 20 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Jugendstil hangende petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica Jugendstil hangpetroleumlamp, omstreeks 1900, in goede staat. 52x34cm.

Hanglamp Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Doofpot, rokmodel
Resultaat: 20 EUR

Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G

2 Tabletten met 6 onderzetters
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

3 Delen bont
Startprijs 30 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

Frans reclamebrod
Startprijs 225 EUR

Oud Frans emaille reclamebord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.

Douwe Egberts reclamebord
Startprijs 225 EUR

Vooroorlogs Douwe Egberts emaille reclamebord, omstreeks 1930, echt Friesche Heeren baal verschaft u wolken van genot. Bijschilderingen kanten en zwart gedeelte. 71x49 Cond;R/G

Diverse kleine delen
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G

Spiegel met 2 kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude koperen hanglampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, in goede staat 46-85cm. Cond:G

2 Kandelaren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.

Stoof
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.

Pronkbeker
Startprijs 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Startprijs 100 EUR

Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G

Snijwerk 18e eeuws
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G

Likeurkelder met flessen
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R

Lamp met prismen
Startprijs 450 EUR

Grote antieke zakkroonluchter met prismenglas, 8 lichts omstreeks 1900, in goede staat 92x35øcm.

Grote kandelaar met putti
Startprijs 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G

Clossoné olielamp
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G

Bronzen tafelstuk
Startprijs 125 EUR

Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G

Bronzen bel 18e eeuw
Startprijs 350 EUR

Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G

Barok console engelen
Startprijs 250 EUR

Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G

Beeld met lamp
Resultaat: 145 EUR

Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G

Beeld als tafelstuk
Resultaat: 260 EUR

Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G

Parelmoer lepeldoos op pootjes
Startprijs 90 EUR

Antiek parelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startprijs 40 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

Bronzen dekseldoos met figuren
Startprijs 90 EUR

Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 30 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

WMF kandelaar
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.

Antieke precizie weegschaal
Startprijs 100 EUR

Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G

Schrijfkist met Boule inlegwerk.
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse schrijfkist met divers fineer en boulle inleg, monogram, omstreeks 1870, lichte beschadigingen 14x32x23cm. Cond:R/G

Russisch lakwerkdoosje
Startprijs 70 EUR

Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G

Messing kistje
Startprijs 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Bronzen zakhorlogehouder met zakhorloge
Startprijs 250 EUR

Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.

Mickey Mouse Wekker, Ingersoll
Resultaat: 75 EUR

Mickey Mouse wekker van Ingersoll, jaren 30 in werkende en goede staat.

Bronzen plaquette
Startprijs 30 EUR

Oude bronzen plaquette in houten lijst, 20e eeuw 17x20cm.

Wandelstok
Startprijs 60 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G

Kijker met kaarten
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogse stereoscoop met diverse kaarten. Ca. 1920. Afm. 32 cm. In goede staat.

Tsuba
Startprijs 80 EUR

Vooroorlogse Brusselse plated messing Tuba, gemerkt Voglas C. Mahillon Bruxelles, zonder mondstuk, 80x50x40cm. Cond:R/G

Sigarenkistje
Startprijs 90 EUR

Antiek eikenhouten sigarenkistje met sigarenhouders(humidoir) 23x22x16cm. omstreeks 1900, Cond:G

4x Parfum (Opium/Tresor/R.Lauren/YSL)
Resultaat: 130 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum. 1. Tresor, Lancome, (15 ml.). 2. Yves Saint Laurent Champagne, (15 ml.). 3. Yves Saint Laurent Opium, (15 ml.). 4. Ralph Lauren Safari, (30 ml.)....

1x Gian Franco Ferre
Resultaat: 25 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Gian Franco Ferre, EDT. (60 ml.) Afm. 10 cm. Cond.: G.