Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.

Ei met naaigerei
Startprijs 120 EUR

Antieke reisneccessaire in lederen met vergulde messing foudraal, inhoud plated en been, gedateerd 1869 en inscriptie: a token from respect from a friend. 9x6øcm. Cond;G

Art Nouveau set (4-delig)
Resultaat: 40 EUR

Vier delige Jugendstil koffie-theeset. Messing verwikkeld. Ca. 1910. J.N. Daalderop & Zn., Tiel. Afm. 12-23 cm. In goede staat.

Ivoren pagode
Startprijs 60 EUR

Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.

Dienbladen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afm. 28-50 cm. In goede staat.

Gegoten bronzen band (vermoedelijik Grieks Romeins)
Startprijs 100 EUR

Oude/antieke bronzen armband of enkelband met kreeft. Afm. 13x13x5 cm. In goede staat.

Ronde houten emmer
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse ronde mahoniehouten emmer met messing beslag en hengsel, in goede staat, binnenbak van messing. 36x33øcm.

Vijzels (4x)
Resultaat: 60 EUR

Vier diverse 18e-19e eeuwse bronzen vijzels met stampers. Afm. 11-12 cm. In goede staat.

Grote doos met koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.

Koperen treven
Startprijs 40 EUR

Twee koperen treven op hoge voet. 19e Eeuw. Afm. 24-25 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk paneel
Resultaat: 50 EUR

Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.

Marmeren kubus
Resultaat: 50 EUR

Zwart marmeren kubus (basement). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 35x30 cm. In goede staat.

Erotica rolprent, werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).

Erotica rolprent,
Startprijs 75 EUR

Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes)

2 Chinese plaquettes
Startprijs 40 EUR

Twee plaquettes versierd met Boedha's. 55x100x3,3mm en 60x10x40mm.

2 kapmessen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.

Spiegel, brons.
Resultaat: 40 EUR

Antieke bronzen spiegel, ca. 1900. In Roccoco stijl. Afm. 32 cm. In goede staat.

Tafelstuk met glas
Resultaat: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Wandlampen, 2x
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen Louis Seize stijl wandlampen, ca. 1900. Afm. 40 cm. In goede staat.

Lampje met putti
Resultaat: 45 EUR

Antieke Art Nouveau hanglamp 'meisje houdt lamp vast' (compositie metaal), ca. 1900. (stukje onderkant lamp gerestaureerd) Afm. 39 cm. Cond.: G.

Bronzen plaquette
Startprijs 60 EUR

Grote antieke gesigneerde bronzen plaquette. Gesigneerd M. Faraceri (?). Voorstellende: 'Treurende vrouw bij heilig kruis'. Afm. 31.5x25 cm. In goede staat.

6 paraplu's
Startprijs 60 EUR

Lot van 6 vooroorlogse paraplu's o.a. met been, hout, en plated handgrepen, in goede staat 90-98cm.

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afm. 12.5 cm. In goede staat.

Houten lampenvoet met putti
Startprijs 50 EUR

Italiaanse houtgestoken lampenvoet met cherubijnkoppen en vergulding. 20e Eeuw. Afm. 51 cm. In goede staat.

Wandconsole
Resultaat: 50 EUR

Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.

Chinese roodlak vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Chinese roodlak gesneden vaas met florale en vogels decor. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 30.5 cm. In goede staat.

Rode boedha (2x)
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Chinese roodlak boedha's, 20e eeuw. Afm. 19-20 cm. In goede staat.

Chinees rode figuren (3x)
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Chinese roodlak gegoten figuren. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkt. Afm. 15-22 cm. Cond.: G.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese roodlak gegoten dekseldoos met bloesemtak en vogels decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 5x14 cm. ø. In goede staat.

Tabakspot (3x)
Startprijs 75 EUR

Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afm. 14-22 cm. In goede staat.

Tabakspot
Resultaat: 50 EUR

Oude antieke Delftse aardewerken tabakspot, ca. 1920. Monogram AR. Afm. 21 cm. Cond.: G.

Tabakspot (3x)
Startprijs 70 EUR

Drie antieke tabakspotten. Twee keer 19e eeuw, o.a.: notenhout. Eén keer tin, ca. 1900. Afm. 12-18 cm. In goede staat.

Antieke lans
Startprijs 150 EUR

Lans 17e-18e eeuws met damast speerpunt en renaissance stijl, ranken 232cm. Cond;G

Elf ijzeren maatbekers
Startprijs 120 EUR

Set van elf ijzeren maten met messing plaquettes. 19e Eeuw. Afm. 4-26 cm. Cond.: G.

Wandlamp
Resultaat: 95 EUR

Italiaanse houtgesneden vergulde (twee-lichts) wandlamp in Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.

Japanse lemmet
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse bladzijde-keerder met signatuur. Ca. 1900. Bewerkt met boedha, en symbolen. Afm. 27 cm. In goede staat.

Schaakset met wijnopener etc.
Resultaat: 25 EUR

Leuk klein schaakspel met extra servetring, wijnopener, stop en wijnthermometer. 21e Eeuw. Afm. 4.5x17x15 cm. Cond.: G.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 170 EUR

Adeliges Taschenbuch. Uitgave Justus Perthes te Gotha, jaargangen: 1903, 1907, 1923, 1930, 1931, 1933, 1934, 1935, 1936, 1937, 1938, 1939 (2x), 1940 (A+B), 1941 (A+B), 1942 (3x B + )A. Totaal: 23 band...

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 60 EUR

Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 110 EUR

Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 60 EUR

Hofkalender, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1888, 1897, 1900, 1909, 1914 (2x), 1937. Totaal: 7 banden.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 310 EUR

Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 100 EUR

Almanach de Gotha. Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1876, 1885, 1899, 1906, 1922, 1931, 1938, 1939 plus de zeldzame editie uit 1944. Totaal 10 banden waarvan twee licht beschadigd.

Serie boeken (Lot)
Resultaat: 35 EUR

Gotaisches Jahrbuch 1931. Briefadeliges Taschenbuch 1907, Uradeliges Taschenbuch 1914, Historisch Genealogisches Taschenbuch 1912 en 1913. Uitgaven van Justus Perthes en Kyffhauser. Totaal 5 banden.

Bureau setje
Startprijs 100 EUR

Vier delig bronzen plated bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.

Kruisbeeld
Resultaat: 70 EUR

Groot antiek houtgestoken heilig kruis met Corpus Cristi en druivenranken. 19e Eeuw (Schwarzwald). Afm. 77 cm. Cond.: G.

Crucifix
Startprijs 40 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.

Dokterstas/Toilettas
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.

Tonnetje op standaard
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje op ijzeren standaard met ijzeren beslag en hengsel. 19e Eeuw. Afm. 24x17x17 cm. In goede staat.

Casette met concertbellen
Startprijs 280 EUR

Casette met 13 messing plated concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G

Vaasjes (2x)
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke messing vazen. Ca. 1900. Eén maal met vlinder en één maal met floraal Jugendstil decor. Afm. 25-29 cm. In goede staat.

Slot met sleutel
Startprijs 60 EUR

Antiek hangslot, ca. 1800. V.R. patent. IJzer met messing, inclusief sleutel. Afm. 12.5 cm. In goede staat.

Crucifix, (hout)
Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.

Scheerset
Startprijs 130 EUR

Antieke zeven-delige scheerset met baceliet, ca. 1920. In originele cassette. Afm. 4x18x11 cm. In goede staat.

Tinnen kan
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse tinnen snavelkan met kraantje (kraanknop mist). Rococco stijl. Afm. 25 cm. In goede staat.

Zwaard van Napoleon
Startprijs 100 EUR

Decoratief zwaard, 20e eeuw. (kopie naar het zwaard van Napoleon Bonaparte) Afm. 88 cm. In goede staat.

Lotje gereedschap
Startprijs 40 EUR

Lot antiek smederij gereedschap 19e eeuw, 6x.

Landkaart Euregio
Startprijs 60 EUR

Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afm. 170x140 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 50 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

Plafondlamp (kristal)
Startprijs 100 EUR

Mooie antieke kristallen hanglamp met facet geslepen glas (één chip). Ca. 1910. Afm. 22x39 cm. ø. Cond.: R/G.

Lot antieke sleutels
Startprijs 30 EUR

Lot van vier grote antieke sleutels. 18e-19e Eeuw. Afm. 13-21 cm. Cond.: G.

Tinnen dienblad
Resultaat: 45 EUR

Antiek Duits keramieken dienblad met zwiebelmuster decor. Ca. 1920. En een klein Meissen porseleinen vaasje met zwiebelmuster. (Tweede helft 20e eeuw). Afm. 6-50 cm. In goede staat.

Kannen, rood (2x)
Startprijs 70 EUR

Twee rode metalen kannen. 19e Eeuw. Eén maal kraantjeskan, en één maal grote maat. Afm. 30-37 cm. In goede staat.

Schelpen (groot)
Startprijs 40 EUR

Twee grote tropische zeeschelpen. Afm. 22-26 cm. In goede staat.

Pianokandelaars (stel)
Resultaat: 40 EUR

Twee prachtige antieke messing pianokandelaren. Ca. 1880. Historisme. Afm. 20x10x20 cm. In zeer goede staat.

Emmer/Theestoof
Resultaat: 30 EUR

Oude mahoniehouten theestoof met messing hengsel en emmer. 20e Eeuw. Afm. 41x39 ø. In goede staat.

Stoven (2x)
Resultaat: 15 EUR

Twee eikenhouten voeten-stoven, waarvan één met marmerblad. Afm. 25-30 cm. In goede staat.

Mahonie geweren kist
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten pistolenkist 20e eeuw in zeer goede staat 39x19x7cm.

Antieke stereoscoop
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse 'The Perfect Scope USA', patent 1895, met diverse dia-platen. (Eén beugeltje weg). Afm. 32 cm. Verder in goede staat.

Staande lamp met messing voet
Startprijs 40 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.

Kapstok met snijwerk
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten renaissance stijl kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Ca. 1900. Afm. 120x29x11 cm. In goede staat.

Hanglamp, messing
Resultaat: 80 EUR

Antieke messing vergulde hanglamp met draken, vier-lichts. Ca. 1900. Historisme. Afm. 75x67 cm. ø. 1 Kapje mist, verder in goede staat.

Koppensnellers mes
Startprijs 50 EUR

Oude koppensnellers mes met been, incl. mergmes. 20e Eeuw. Afm. 45 cm. In goede staat.

Chinese bronzen wierrookbrander
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese bronzen wierrookbrander met perziktakken decor. Ca. 1900. (Eén reparatie). Afm. 11x17x10 cm. ø Cond.: R/G.

Parelmoer dekseldoos
Resultaat: 70 EUR

Antieke Art Nouveau parelmoer dekseldoos met scarabé. Ca. 1915. (Eén siersteen chipje af). Afm. 4.5x9x6 cm. Cond.: G.

Lepeldoosje (Wortelnoten)
Startprijs 50 EUR

Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900

Mahoniehouten kistje
Startprijs 130 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G

Zes delen antiek messing
Startprijs 40 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afm. 16-28 cm. Cond.: G.

Mechelse kapstok
Resultaat: 40 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse kapstok met leeuwenkoppen, ca. 1900. Afm. 98x93x12 cm. Cond.: G.

Dienblad + comfoor
Resultaat: 50 EUR

Antieke messing dienblad en tinnen comfort met kan (scharnier los). Ca. 1900. Afm. 22-35 cm. In goede staat.

Lampjes 2x (staand)
Startprijs 80 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afm. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

Barometer, mahonie
Resultaat: 50 EUR

Antieke 19e eeuwse mahoniehouten barometer met Hollandse opschrift door H. Willemsen, Den Haag. Afm. 95 cm.

Vaasjes, lepeltjes+suikerpot
Resultaat: 30 EUR

Twee vaasjes met lepeltjes en vorkjes en suikerpot. 20e Eeuw. (835 zilveren voet + drie zilveren lepels). Cond.: G.

Marokkaanse dolk 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

Plated Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G

Sabel
Startprijs 50 EUR

Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.

Sabel met houten schede
Startprijs 30 EUR

Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G

4x Jean Paul Gaultier
Startprijs 60 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). Afm. 12-15 cm. Cond.: G.

5x Jean Paul Gaultier
Startprijs 70 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vijf maal Jean Paul Gaultier, vijf maal practice dummy parfum etc. (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.

4x Issy Miyake
Resultaat: 90 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal EDT van Issy Miyake (ca. 50-100 ml.) Cond.: G.

4x Guerlain
Startprijs 100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum Guerlain/Paris. Twee maal EDT, 30-60 ml. Eén maal Champs E'lysees, 30 ml. Eén maal Le Cours du Chamade, 2x 30 ml. Afm. 16-23 cm.

4x Guerlain parfum
Resultaat: 1.100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

3x Guerlain
Resultaat: 650 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Guerlain parfum, Guet-Apens (120 ml.). 2. Guerlain parfum, Vega (60 ml.). 3. Guerlain eau de parfum, Belle Epoque (35 ml.). Afm. 9-16 cm. Cond.: G.

2x Guerlain
Resultaat: 100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Eau de parfum, Guerlain (50 ml.) 2. Guerlain L'ínstant parfum (7.5 ml) Afm. 10-17 cm.

3x Carolina Herrera Chic
Resultaat: 60 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Drie maal Carolina Herrera Chic. (2x ca. 100 ml. en 1x ca. 60 ml.) Afm. 9-12 cm. Cond.: G.

Carolina Herrera Chic + verst. (600 ml.)
Startprijs 100 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. Cond.: G.

Vivienne Westwood+Dolce Vita Dior etc.
Resultaat: 110 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.