Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.
Oud lederen paard met glazen ogen. 20e eeuw. Afm. 22x41x9 cm. In goede staat.
Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afm. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.
Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afm. 42 cm. In goede staat.