32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

Messing kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.

5 Hohners, mondharmonika
Startprijs 35 EUR

Busch Ratenov microscoop
Startprijs 100 EUR

2 Kaarskandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.

Lederen paard
Resultaat: 40 EUR

Oud lederen paard met glazen ogen. 20e eeuw. Afm. 22x41x9 cm. In goede staat.

7 Schilderij-lampjes
Resultaat: 65 EUR

Zeven messing schilderij lampen, 20e eeuw. Afm. ca. 40 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette (Mozart)
Startprijs 50 EUR

Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afm. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.

Lamp
Startprijs 50 EUR

Decoratieve lamp met Romeinse strijdwagen. Tweede helft 20e eeuw. Gemaakt van composiet. Afm. 42 cm. In goede staat.

Lot spaarpotten
Resultaat: 40 EUR