Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afm. 28 cm. In goede staat.

Brons hand + Boeda op onderstuk
Startprijs 120 EUR

Twee keer oosterse bronzen boedha's. Tweede helft 20e eeuw. Lachende boedha en boedha in hand. Afm. 11-18 cm. In goede staat.

3 Natuurstenen boedha's, beschilderd met voet stempel
Resultaat: 75 EUR

Drie oude Chinese natuursteen gesneden hoogwaardigheidsbekleders (wijsheren), 20e eeuw, met stempels. Afm. 15-16 cm. In goede staat.

Spiegellijst met been
Startprijs 200 EUR

Aparte met been belijmde spiegellijst met florale decors. Afm. 99x72 cm. In goede staat.

Chinese roodlak trekpot
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese roodlak theepot met rondom figuren decor. 20e Eeuw. Gemerkt. Afm. 10.5x16x12.3 cm. ø. In goede staat.

Afrikaanse sculptuur
Startprijs 30 EUR

Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.

Thermometer met datum
Startprijs 100 EUR

Art Deco barometer met kalenderplaatjes (niet compleet), ca. 1930. Afm. 12x25x14 cm. Cond.: R/G.

Globus
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse papieren globus door Räths Physikalischer Erdglobus, Leipzig, Sept. 1950. Afm. 52 cm. In goede staat.

Antiek slot
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afm. 34x15 cm. In goede staat.

Holey bible
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse Holy Bible, 'Glorius Gospel of the blessed God', ca. 1900. Bijbel is voorzien van ingekleurde steendrukken. Afm. 39x28x9 cm. In redelijk goede staat.

Vierkante theestoof
Resultaat: 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten theestoof op eiken, in Louis Seize stijl met koperen binnenbak, in goede staat 43x27x27cm.

Schrijfset
Startprijs 50 EUR

Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.

Zakmesje (niet gemerkt)
Resultaat: 30 EUR

Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.

6 Oude tinnen borden
Resultaat: 100 EUR

Zes antieke tinnen borden. 19e eeuw. Afm. 23-31 ø. In goede staat.

Twee miniaturen
Startprijs 30 EUR

Eén maal vergulde lijst met reproduktie. Eén maal achter glas damesportret geschilderd in lijst. 20e Eeuw. Afm. 13x10 cm. en 11.5x12 cm. Cond.: G.

Tonnetje
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse eikenhouten dekseltonnetje met messing banden, in goede staat 15x17øcm.

Theestoof "Half ei"
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse notenhouten empire theestoof met koperen hengsel en binnenbak, in goede originele staat 52x35øcm. Cond;G

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afm. 37 cm. In goede staat.

Bronzen emmer met tekst en brons ruiter jongen
Startprijs 75 EUR

Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.

3x Decoratie, jacht dolk/dolk schaar/Rusland dolk
Startprijs 60 EUR

Drie decoratieve sierdolken. (waarbij één dolkschaar) 20e eeuw. Afm. 26-54 cm. Cond.: G.

Schildpad kistje
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse kist met schildpad en zilver, applicatie op deksel een van de eerste stoomlocomotieven(Adler?) minimale beschadigingen, 7x15x10cm. Cond;G

Ovale emmer met koperen banden
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. Cond.: G.

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. Cond.: G.

Herten geweien (2x )
Resultaat: 50 EUR

Twee oude edelhert geweien op houten plaquettes. Eén geschoten in La Gargauta. Twee geschoten in Venta Nueva. Afm. 60-100 cm. Cond.: G.

Gems (1x)
Startprijs 100 EUR

Opgezette gemsbok. Afm. 57 cm. In goede staat.

Paardenaanspanning, deco stuk
Startprijs 40 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.

Huiden van springbokken (3x)
Resultaat: 100 EUR

Drie huiden van Zuid Afrikaanse springbokken. Afm. ca. 60 en 80 cm. In goede staat.

Specht en snip
Resultaat: 60 EUR

Opgezette groene specht en houtsnip. Afm. 23 cm. en 28 cm. In goede staat.

Uil (1x)
Resultaat: 30 EUR

Opgezette bos uil. Afm. 55 cm. In goede staat.

Woerd (1x)
Startprijs 50 EUR

Opgezette woerd in vlieghouding. Afm. 75 cm. In goede staat.

Fazant (1x)
Resultaat: 40 EUR

Opgezette fazantenhaan. Afm. 80 cm. In goede staat.

Marters (1x) en Bunzing (2x)
Startprijs 80 EUR

Eén opgezette marter en twee bunzingen. Afm.ca. 40-55 cm. In goede staat.

Ree (1x)
Resultaat: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien oude reebok geweien op houten plaquette, 20e eeuw. Afm. ca. 25 cm. In goede staat.

Ree geweien (10x)
Startprijs 40 EUR

Tien reebok geweien. 20e eeuw. Afm. ca. 27 cm. In goede staat.

Kistje met Boulle inleg
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G

Wandelstok, ivoren handvat
Resultaat: 50 EUR

Houten wandelstok met ivoren greep. Strakke wandelstok met ivoren handgreep afgewerkt met een witmetalen gevlochten bandje. Het handvat is op de knop voorzien van een gravure. 91x10,5 cm.

Staande lamp
Startprijs 40 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.

Olielamp
Resultaat: 30 EUR

Vooroorlogse glazen petroleumlamp. Ca. 1930. Afm. 43 cm. In goede staat.

Pijpenrek, notenhout.
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten pijpen comfort, vier-delig. Ca. 1900. (Rekje moet worden gelijmd). Afm. 26x21 cm. ø. Cond.: R/G.

Groene hanglamp
Startprijs 100 EUR

Empire stijl messing hanglamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts, in goede staat, 60x58øcm. Cond;G

Gestoken barometer
Resultaat: 60 EUR

Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.

Reisset
Resultaat: 40 EUR

Antieke lederen reisset met benen scheerborstel, scheermesslijper en spiegel (scheermessen missen). Ca. 1900. Cond.: G.

Bronzen kandelaren (2x)
Resultaat: 30 EUR

Twee oude bronzen kaarskandelaren in Neo-stijlen. 20e Eeuw. Afm. 27-30 cm. In goede staat.

Hallamp met glas
Resultaat: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

Petroleumlamp (staand)
Resultaat: 30 EUR

Antieke staande opaline glazen petroleumlamp met florale decor, geelectrificeerd. Ca. 1920. Afm. 46 cm. In goede staat.

Messing bureau lampje
Resultaat: 30 EUR

Oude messing bureaulamp in Jugendstil stijl. 20e eeuw. Afm. 54 cm. In goede staat.

Diverse brillen(doosjes) en poederdoosje
Resultaat: 80 EUR

Diverse brillen, -doosjes en een poederdoosje. 2 Brillenkokers, één van bakeliet en één uit ruitvormig parelmoer mozaik versierd met een gouden, 585/000, bewerkt embleem met monogram. 2 Metalen klapb...

Kandelaar (7 armen)
Resultaat: 40 EUR

Oude messing zeven-lichts kaarskandelaar met bloemen en robijn-rode glazen stenen. Jugendstil, ca. 1915. Afm. 32x61x11 cm. In goede staat.

Rood lak figuur
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G

Rood lak Chinese trekpot
Resultaat: 220 EUR

Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G

2 Documentenkisten met ijzeren beslag
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse neo renaissance eikenhouten documentenkisten met metalen beslag, ca. 1900. Afm. 35-40 cm. In goede staat.

4 Vellen wild zwijn
Resultaat: 60 EUR

Vier oude wildzwijn-vellen, gedeeltelijk met snuit. Afm. ca. 70x110 cm. In goede staat.

Bontjas
Resultaat: 60 EUR

Lange bontjas in goede staat, lengte 125 cm. Cond.: G.

4 Diverse tasjes
Resultaat: 35 EUR

Vier diverse oude/antieke tasjes, met velours buidel en petit point buidels. Met messing en plated. Afm. 15-20 cm. In goede staat.

3 Biedermeier lijsten
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse Biedermeier mahoniehouten lijsten met prenten. Eerste helft 19e eeuw. Afm. 27x22 cm. en 40x48 cm. (buitenmaat) In goede staat.

2 Messing wandkandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee oude vergulde messing wandlampen in rococco stijl, 20e eeuw. Afm. 27-43 cm. In goede staat.

Kavel divers koperwerk
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met antiek messing/koperwerk. 19e-20e eeuw. O.a.: Cakevormen, ketels, comfort, snotneuzen etc. Afm. ca. 15-50 cm. Cond.: R/G.

Kavel documenten
Resultaat: 100 EUR

Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.

Divers gordijn-decoratie
Resultaat: 65 EUR

Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.

Glazen stolp
Resultaat: 75 EUR

Antieke glazen stolp op houten basement, ca. 1900. Afm. 48x30x16 cm. In goede staat.

Lectuurbak
Resultaat: 30 EUR

Engelse houten lectuurbak. Eerste helft 20e eeuw. Afm.53x40x25 cm. In goede staat.

Lepeldoosje
Resultaat: 50 EUR

Antiek lepeldoosje met plated theelepels, slotplaat en sierwerk. Ca. 1900. Afm. 6x16x7 cm. In goede staat.

Rond tonnetje
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Noten kraker
Startprijs 40 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 50 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afm. 20-35 cm. In goede staat.

Mahonie schrijfkist
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten schrijfkist met inktpotten, in zeer goede staat 12x31x22cm. Cond;G

Dobbelmans tabak, reclamebord
Startprijs 175 EUR

Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G

2 Parker pennen
Startprijs 100 EUR

Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.

Boek, Hardings of Art
Startprijs 40 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.

2-Delige serie "The works of William Hogarth"
Startprijs 60 EUR

Twee antiquarische boeken, 'The works of William Hogarth' . Contains 150 engravings fo Mr. Cooke & Mr. Davenport, etsen. Afm. 4x26x23 cm. Cond.: redelijk/goed.

2 Delen woordenboek Duits
Resultaat: 40 EUR

Twee antiquarische boeken 'Hochdeutsche Mundart grammatisch kritisches wörterbuch. Leipzig 1801. Afm. 8x25x29 cm. Cond.: redelijk/goed.

3 Boeken "The gallery of engravings"
Startprijs 75 EUR

Drie antiguarische boeken 'The gallery of Engravings' Vol. 1 Fischer Son & Co. 19e eeuw. Vol met steendrukken en staalgravures.Afm. 27x22x3 cm. Cond.: R/G.

Kandelaren (2x)
Resultaat: 30 EUR

Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 80 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afm. 28-33 cm. In goede stat.

Bronzen sierschotel
Startprijs 35 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

4x Houtsnijwerk
Resultaat: 75 EUR

Lot van vier oude houtgesneden figuren, o.a.: Don Quichotte + pancho, één veulen, één trol bij wijnvat. 20e eeuw. Afm. 10-23 cm. In goede staat.

Messing koffiepot
Startprijs 50 EUR

Grote 18e eeuwse Chinese messing koffiepot? tekens uit de Chinese oudheid, in goede staat, 29x27x18cm.

Bestekcassette en broodmand plated
Startprijs 60 EUR

Plated bestekcassette en broodmand (twaalf delig). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 27.5-39 cm. In goede staat.

2 Antieke kaarskandelaars
Resultaat: 130 EUR

Twee aparte 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren met vergulding. Reiger staat op schildpad en slang houdt kaarsenhouder. Afm. 28.5 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

Koperen dekselpot
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse kopergeslagen dekselpot met foohonden en floraal rankendecor rondom, 26x21øcm. Cond;R/G

Wandlamp met parelmoer schelpen
Startprijs 50 EUR

Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.

Klarinet
Startprijs 60 EUR

Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G

Lot o.a. plated
Resultaat: 50 EUR

Lot met o.a. plated, bestaande uit een tafelstoffer en blik, een kinderbeker, bonbonmandje, presenteerschaal, vaasje en diverse bestekdelen.

Groot lot bestek
Resultaat: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Hohner Tango, in doos
Resultaat: 40 EUR

Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G

Grammofoon
Startprijs 80 EUR

Grammofoon 20e eeuw, zwart met chrome trechter en bacelieten plaat met grip, in goede staat, functies niet getest, 70x50x41cm.

3 Aziatische kistjes
Resultaat: 50 EUR

Drie Aziatische kistjes, 20e eeuw. 1x ladenkastje met jade plaquettes China. 2x Indonesische dekseldozen met snijwerk. Afm. ca. 18-20 cm. Cond. G.

Type machine
Resultaat: 150 EUR

Antieke typemachine, Royal Barlock, ca. 1910. Afm. 27x35x35 cm. In goede staat.

Type machine
Startprijs 60 EUR

Antieke typemachine, Underwood Standard No. 5. Eerste helft 20e eeuw. (spatiebalk, baceliet gescheurd) Afm. 30x37x36 cm. In goede staat.

Carl Zeiss Episcoop
Startprijs 80 EUR

Vooroorlogse Carl Zeiss episcoop (Duitsland). Metaal en hout. Afm. 46x23x40 cm. In goede staat.

3 Messing portretlijstjes met bol glas. (jaren 50)
Startprijs 50 EUR

Drie messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 24-28 cm. In goede staat.

4 Messing portretlijstjes met bol glas (jaren 50)
Startprijs 60 EUR

Vier messing fotolijsten, 20e eeuw. Afm. 23-27 cm. In goede staat.