Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Revolver, Bosscha
Resultaat: 600 EUR

Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.

Perzamie geweer met bajonet
Resultaat: 310 EUR

Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.

Voorlader
Startprijs 100 EUR

Voorlader, 19e eeuw. Dubbelloops hagelschot, pen voor geweer (kolf gebroken) (met gravering) Afm. 117 cm. Cond.: Redelijk.

Sabel
Startprijs 80 EUR

Korte sabel met bronzen heft (oxydatie). 19e eeuws (1869/11 0). Lengte: 60.5 cm. Redelijke staat.

Voorlader
Startprijs 150 EUR

Dubbelloopse voorlader, 19e eeuw. Hagelschot geweer met penvuur (lichte wormbeval, niet actief) Afm. 114 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Startprijs 150 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 15 cm. In goede staat.

Grote steenslot pistool
Startprijs 300 EUR

Antieke Multifoor Dragon pistool (voorlader), ca. 1820. Materiaal: mahonie, ijzer, messing. Afm. 40 cm. In zeer goede staat.

Grote pistool in holster
Resultaat: 475 EUR

Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.

5x kandelaar
Startprijs 40 EUR

Diverse 18e-19e eeuws kaarskandelaars. Twee stuks tin, drie stuks messing. Hoogte: 18-23 cm. In redelijke tot goede staat.

Kandelaar
Resultaat: 170 EUR

Neo-gotische messing kaarskandelaar, 19e eeuw. Twee-delig en tien-armig. Afm. 75 cm. In goede staat.

Kerkkandelaar
Resultaat: 40 EUR

Bronzen kerkelijke kaarskandelaar, barokstijl. 20e eeuw. Afm. 70 cm. In goede staat.

2 Messing wandkandelaars
Startprijs 40 EUR

Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.

Grote kerk-kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote messing neo-gotische kaarskandelaar met klauwpoten. 20e eeuw. Afm. 105 cm. In goede staat.

7-Armige kandelaar
Resultaat: 90 EUR

Antieke rennissance-stijl kaarskandelaar, 7-lichts. Rankendecor. Ca. 1870. Afm. 52x65x19 cm. In goede staat.

Neo-gothische kandelaar
Resultaat: 75 EUR

Antieke neo-gotische smeedijzeren 5-lichts wandkandelaar. Ca. 1900. Afm. ø 40 x 68 cm. In goede staat.

2 Bronzen kandelaars (19e eeuw)
Startprijs 140 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese bronzen kaarskandelaren met Foohanden en draken decors. Afm. 24 cm. In goede staat.

2 Kaars kandelaren
Resultaat: 40 EUR

Twee messing met brons kaarskandelaars, 18e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.

Kandelaar, brons
Resultaat: 110 EUR

Antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar. Barokstijl, ca. 1900. Met putti en bladvormige kaarshouders. (twee delig) Afm. 54 cm. In goede staat.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zware Duitse bronzen renaissance stijl vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1920. Afm. 43 cm. In goede staat.

2 Messing wandkandelaren
Resultaat: 90 EUR

Twee oude messing brons-kleurige wandkandelaren. 20e eeuw. In Roccoco stijl. Afm. 46 cm. Cond.: G.

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

Bord, brons Chinees
Startprijs 60 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afm. ø 25.3 x 2 cm. Cond.: G..

Aziatische messing brander
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese messing staande brander met deksel, voorzien van drakendecor en Foo-hand. Eerste helft 20e eeuw. Afm. ø 31x101 cm. Cond.: G.

Bronzen siervaas met draken
Resultaat: 120 EUR

Grote zeldzame Chinese bronzen siervaas met ingewerkte 2-3 dimensionale draken decors. (kleine deuk). Afm. 46.5 cm. Cond.: G.

Kunststof sierschaal,met parelmoer
Startprijs 80 EUR

Grote presenteerschaal van baceliet-soort met parelmoer voorstelling. Vermoedelijk Spaans. 20e eeuw. Afm. 78x47 cm. Cond.: G.

2 Thangka's
Startprijs 80 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afm. 30x20 cm en 38x18 cm. Cond.: G.

Messing bak
Startprijs 75 EUR

Zeer grote oosterse messing reukverdrijver (wierrookbrander). Kopergeslagen met florale decors. 20e Eeuw. Afm. 76x40 cm. ø. In goede staat.

2 Aziatische beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Vroege antieke houtgesneden Chinese figuren. 1x knielende krijger (krimpnaden), mooie patina. Afm. 15 cm. 1x een natuurstenen gestoken figuur, China. 19e eeuw. (meerdere figuren op houten console) Afm...

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 75 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afm. 10-28 cm.

Bronzen tempelbel en beeld
Resultaat: 1.500 EUR

Twee delen Oosters (Tibetaans) brons. 1x tempelbel met boedha koppen en lotusbloem. 1x zittende oliefant boedha (pantheon). 20e eeuw. Afm. 21-31 cm. In goede staat.

Thangka
Startprijs 100 EUR

Oude Tibetaanse Thangka op linnen (20e eeuw) (eerste helft). Met boedha's, slangen, wolken etc. (Het levenswiel met yama) Olieverf op linnen. Afm. 47x62 cm. Cond.: G.

Oude Tibetaanse Thangka
Startprijs 80 EUR

Oude Tibetaanse Thangka met diverse boedhistische figuren afgebeeld. 20e eeuw. (Shambala) Olieverf op linnen. Afm. 42x55 cm. Cond.: G.

Jugendstil hangende petroleumlamp, majolica houder
Startprijs 40 EUR

Antieke Jugendstil majolica hangpetroleumlamp, omstreeks 1900 met glaspegels, met floraal decor, in goede staat 50x55øcm

Jugendstil lamp
Resultaat: 140 EUR

Jugendstil stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Glazen voet met messing, florale en vlinders decor. Afm. ca. 70x40 cm. ø. In goede staat.

Jugendstill lampenvoet
Resultaat: 75 EUR

Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G

Koperen boulloir
Resultaat: 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.

Tablet, ovaal
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil keramieken presenteerblad met verwikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afm. 51x35 cm. Cond.: R/G.

Spiegel met klokje
Resultaat: 81 EUR

Antieke Roccoco-stijl bureauklokje met goudkleurige omlijsting en geslepen spiegel. Ca. 1900. Afm. 24 cm. In goede staat.

Bronzen brievenhouders
Startprijs 60 EUR

Twee antieke bronzen brievenhouders met roccailles. Ca. 1900. Afm. 27-28 cm. In goede staat.

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Resultaat: 170 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en eikenhouten tussenstuk. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 60x65 cm ø. In goede staat.

Hanglamp, Roofvogels (brons)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen hanglamp met roofvogels en glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66x45 cm. ø. In goede staat.

Presenteerschaal
Resultaat: 40 EUR

Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.

Jugendstil lijst met tegels
Resultaat: 925 EUR

Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels. 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G

Aardewerken schaal met brons
Resultaat: 150 EUR

Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G

Schenkkan, Jugendstil
Startprijs 80 EUR

Duitse antieke schenkkan met geschilderde glazen reservoir en compositie metalen armaturen, ca. 1900. Afm. 27 cm. In goede staat.

Houten gestoken console
Resultaat: 135 EUR

Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.

Messing turfbak met friese schaatsenrijders
Resultaat: 110 EUR

Grote antieke messing beslagen turfbak met figuren decors, o.a. schaatsenrijders, herberg etc. Ca. 1900. Afm. 70x42x49 cm. In goede staat.

Scheepshoorn + hoorn
Resultaat: 70 EUR

Koperen vooroorlogse luchtdruk hoorn Tyfon Mark Malmö Sweden, en oude koperen oldtimer hoorn (kopie). Afm. 40-60 cm. In redelijk goede staat.

Scheepsfluit
Resultaat: 330 EUR

Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat

Kavel divers etnografica
Startprijs 100 EUR

Groot interessant lot etnografica, diverse voorwerpen. 20e eeuw. Afm. ca. 8-60 cm. In goede staat.

Siercoupes, Frankrijk
Startprijs 200 EUR

Twee grote Franse porseleinen vazen met goud decor (slijtage). 19e eeuw. Afm. 32x23 cm. ø. In goede staat.

Thee kistje
Startprijs 220 EUR

Franse antieke notenhouten theekist met drie porseleinen stop-flacons. Handbeschilderd, ca. 1870. Afm. 17x28x14 cm. In goede staat.

Cello op standaard
Startprijs 750 EUR

Mooie gave cello met strijkstok en standaard in tas. Tweede helft 20e eeuw. Afm.130 cm. In goede staat.

Kluis/brandkast, Hollands.
Startprijs 150 EUR

IJzeren kluis met sleutel in de oude bierverf. Lijst beschadigd. Afm. 78x51x40 cm. Cond.: R.

Ijzeren geldkist
Resultaat: 500 EUR

Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G

Empire vaas, brons
Resultaat: 550 EUR

Grote twee-kleurige bronzen empire ampfora vaas met Griekse figuurdecors en deels vergulding. Midden 19e eeuw. In goede staat.

Messing tafel met lamp
Startprijs 140 EUR

Messing etagiere stalamp met marmeren tussenblad, eerste helft 20e eeuw en vermoedelijk Frankrijk. Afm. ø 36x167 cm. In goede staat.

Gems (1x)
Startprijs 100 EUR

Opgezette gemsbok. Afm. 60 cm. In goede staat.

Impala
Startprijs 200 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse impala. Afm. 100 cm. In goede staat.

Springbok (1x)
Resultaat: 260 EUR

Opgezette springbok, geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 71 cm. In goede staat.

Eland
Startprijs 500 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse eland. Geschoten met certificaat in Namibia. Beoordeeld met gouden medaille. Afm. 150 cm. In goede staat.

Springbok (1x)
Resultaat: 210 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.

Gietijzeren etagieretafel
Startprijs 150 EUR

Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afm. 78x42x26 cm. In goede staat.

Engelse zuil
Resultaat: 125 EUR

Notenhouten piedestal met gegraveerde gebrandschilderde florale decor. 19e eeuw. In goede staat.

Aluminium wandobject
Startprijs 100 EUR

Groot aluminium wandobject/kunstwerk, voorstellende een boom. Ca. 20 kilo. 20e eeuw. (Wegener) Courant. Afm. 125x80x10. Goede staat.

Grote houtgestoken olifant
Startprijs 1.200 EUR

Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G

Kompas (groot)
Startprijs 220 EUR

Groot Duits antiek messing scheepskompas, door W. Ludolph, Nr.: 21899/55L. Vaart Bremerhaven + Hamburg. Afm. 14x31 cm. ø. In goede staat.

Schenkkan, historisme
Startprijs 100 EUR

Duitse kristal glazen historisme schenkkan met tinnen montuur, ca. 1880. Afm. 30 cm. In goede staat.

Tinnen kandelaren (Just Andersen)
Startprijs 275 EUR

Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afm. 20x17x11 cm. In goede staat.

Aida Express 1250 Record 250
Startprijs 450 EUR

Originele Aida Express petroleumlamp in originele doos (ongebruikt) met beschrijving (Record 250) (Stormlamp). Verchroomd. Afm. 35x15x15. In zeer goede staat

Loopgraven kijker
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame loopgraven kijker/Winter Fernrohr met statief. Duitsland (Busch Rathenow) WO II , S.F.14.Z.Gi H/6400, BMJ KF 474204 M. Afm. 200x72x65

Gietijzeren kachel
Startprijs 250 EUR

Grote antieke gietijzeren kachel met sierwerk, ca. 1900. Gemerkt: Ertoven & Hage?. Afm. 110x90x45 cm. In goede staat.

Keldertje met 6 goud decor versierde karaffen.
Startprijs 300 EUR

Mahoniehouten likeurkelder met zes stopkaraffen, compleet met slot en sleutel. 19e Eeuw. (één stop, stukje eraf). Afm. 21x27x18 cm. Verder in goede staat.

Lamp zakkroon
Startprijs 200 EUR

Antieke messing zakkroonluchter met prismenglas en porseleinen fittingen. 4-Lichts. Ca. 1920. Afm. 70x45 cm. ø. In goede staat.

Lamp, zakkroonluchter
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen zakkroonluchter, electrisch, 9-lichts, facet geslepen. 20e eeuw. Afm. 90x40 cm ø. Cond.: G.

Lampje met putti
Startprijs 100 EUR

Vergulde bronzen tafellamp met marmer en putti, met drietand. 20e eeuw. Afm. 53 cm. In goede staat.

Zeer grote bronzen kandelaren
Startprijs 1.750 EUR

Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.

2 Dekselpotten, cloisonné met schildpad
Startprijs 400 EUR

Twee antieke Japanse cloisonné dekseldozen met draak en schildpad op deksel. Ca. 1900. Afm. 12x20x11 cm. In goede staat.

Barometer
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afm. 126 cm. In goede staat.

Bronzen lamp met meermin
Startprijs 125 EUR

Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afm. 76 cm. In goede staat.

Kandelaar met putti
Resultaat: 125 EUR

Lampenvoet/kandelaar met twee putti's. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afm. 57 cm. In goede staat.

Kist van palisanderhout
Startprijs 450 EUR

Palissanderhouten reiskist met reis-accessoires. O.a..: voor thee, naaiset, flacons en dekseldozen met plated deksels. Afm. 17x29x23 cm. In goede staat.

Chemie kist
Startprijs 475 EUR

Antieke apothekerskist met achttien flacons en medicijnen. Ca. 1900. Afm. 15x30x24 cm. In goede staat.

Kandelaar, brons.
Resultaat: 115 EUR

Grote bronzen twee-lichts kaarskandelaar met engel. Afm. 52 cm. In goede staat.

Degen
Startprijs 500 EUR

Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.

Naaiset in pallisander kist
Startprijs 275 EUR

Antieke pallisanderhouten naaikist met necessaire (schaartje, vingerhoed, drie delen van been, twee maal parelmoer speldenkussen en spiegel). Afm. 17x28x18 cm. In goede staat.

Lans dolk (Italiaans)
Startprijs 1.200 EUR

Antieke gotische dolk. Anno 1471 en kruis en letter A. (Heft handvat gereconstrueerd). Bodemvondst (oxydatie).Afm. 54 cm. In goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Startprijs 800 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afm. 17 cm. In goede staat.

Cartier Parfum 'Panthere'
Resultaat: 130 EUR

Eén maal parfum wegens beëindiging parfumeriezaak. Cartier, Panthere, (50 ml.) Afm. 18 cm. Cond.: G.

Globe
Startprijs 450 EUR

Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. (Bol iets beschadigd). Afm. 57 cm. Cond.: R/G.

Majolica zuil
Resultaat: 225 EUR

Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.

Franse empire barometer
Startprijs 1.150 EUR

Franse vergulde houtgestoken Louis Seize barometer met thermometer, 18e eeuw. (Originele vergulding). Afm. 95 cm. In goede staat.

IJzeren geldkist
Startprijs 1.200 EUR

Grote 17e-18e eeuwse smeedijzeren geldkist met veel banden en groot slot. Mooie binnenkist met sluitwerk en sleutel. Afm. 49x95x48 cm. In goede staat.

2 Coupes
Resultaat: 300 EUR

Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.

2 Empire kandelaren
Startprijs 400 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse bronzen en vergulde empire kaarskandelaren op marmeren basement. Voorstellende een Egyptische vrouw met kruik. Afm. 24 cm. In goede staat.