Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp met prismen
Startprijs 450 EUR

Grote antieke zakkroonluchter met prismenglas, 8 lichts omstreeks 1900, in goede staat 92x35øcm.

Likeurkelder met flessen
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R

Snijwerk 18e eeuws
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G

Barok kaarsdover en zegelstempel
Resultaat: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

Bronzen vaas
Resultaat: 30 EUR

Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G

Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Startprijs 100 EUR

Duitse Art Deco gietijzeren sierschotel, gesigneerd H.E Schniewind, door Ewald Mature 1887-1965 voorstelling haan, 23x18,5x2cm. Cond:G

Pronkbeker
Startprijs 15 EUR

Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M

Vroege haardplaat
Resultaat: 30 EUR

Vroege ijzeren Renaissance haardplaat 17e eeuw, beschadigd, wijnranken mt bachus, 49x49x1 Cond:R

Stoof
Resultaat: 50 EUR

Oude mahoniehouten stoof met intarsia, koperen binnenbak, in goede staat 43x37ø cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1880, van messing en keramiek, 5 lichts, in goede staat 46cm.

Spiegel met 2 kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee oude koperen hanglampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, in goede staat 46-85cm. Cond:G

Diverse kleine delen
Resultaat: 40 EUR

Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G

Douwe Egberts reclamebord
Startprijs 225 EUR

Vooroorlogs Douwe Egberts emaille reclamebord, omstreeks 1930, echt Friesche Heeren baal verschaft u wolken van genot. Bijschilderingen kanten en zwart gedeelte. 71x49 Cond;R/G

Frans reclamebrod
Startprijs 225 EUR

Oud Frans emaille reclamebord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.

3 Delen bont
Startprijs 30 EUR

Drie delen bont 1 muts 2 stola's 24x100cm. Cond:G

Donkerbruine bontjas
Resultaat: 40 EUR

Mooie donkerbruine damesbontjas, in goede staat 90cm.

Korte dames-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Poolvos kinder-bontjas
Resultaat: 30 EUR

Oude poolvos kinderbontjas(kort) 45cm. Cond:G

Smeedijzeren luchter
Resultaat: 40 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

2 Tabletten met 6 onderzetters
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

Doofpot, rokmodel
Resultaat: 20 EUR

Mooie 19e eeuwse doofpot, van koper en messing, rokvormig. 42x33cm. Cond:G

Hanglamp Art Deco
Resultaat: 40 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Jugendstil hangende petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Antieke majolica Jugendstil hangpetroleumlamp, omstreeks 1900, in goede staat. 52x34cm.

Koperen hengselpot, koekepan en beddepan
Resultaat: 25 EUR

Drie delen koperwerk, 19e eeuw, hengselbak, beddepan en braadpan, 50-90cm. Cond:G

Antieke grammofoon
Resultaat: 20 EUR

Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M

Bronzen tablet Kaiser Wilhelm
Resultaat: 30 EUR

Antiek bronzen bureau tablet Kaiser Wilhelm 1797-1897 in goede staat 2x25x11cm.

Grote lijst, goudkleurig
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R

Lot divers verzilverd
Resultaat: 30 EUR

Lot divers, plated, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G

Imari petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.

Verzilverd servies + bierkruik
Resultaat: 15 EUR

Drie delen plated servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G

Messing wandlamp, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.

Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR

Aparte grote Tiffanystijl tafellamp, 2e helft 20e eeuw 90x45øcm., kap lichte beschadiging, verder in goede staat

Bronzen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Bronzen hallamp 4-lichts , naar antiek voorbeeld met geslepen glas, 67cm. Cond:G