Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lamp met prismen 2521
Lamp met prismen
Startprijs 450 EUR
Likeurkelder met flessen 2522
Likeurkelder met flessen
Startprijs 200 EUR
Snijwerk 18e eeuws 2523
Snijwerk 18e eeuws
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Barok kaarsdover en zegelstempel 2524
Barok kaarsdover en zegelstempel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bronzen vaas 2525
Bronzen vaas

Resultaat:

30 EUR

Gietijzeren schotel, Ewald Materé 2526
Gietijzeren schotel, Ewald Materé
Startprijs 100 EUR
Pronkbeker 2527
Pronkbeker
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Vroege haardplaat 2528
Vroege haardplaat

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Stoof 2529
Stoof

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Kandelaren 2530
2 Kandelaren

Resultaat:

140 EUR

Spiegel met 2 kandelaren 2531
Spiegel met 2 kandelaren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Diverse kleine delen 2532
Diverse kleine delen

Resultaat:

40 EUR

Douwe Egberts reclamebord 2533
Douwe Egberts reclamebord
Startprijs 225 EUR
Frans reclamebrod 2534
Frans reclamebrod
Startprijs 225 EUR
3 Delen bont 2535
3 Delen bont
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Donkerbruine bontjas 2536
Donkerbruine bontjas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Korte dames-bontjas 2537
Korte dames-bontjas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Poolvos kinder-bontjas 2538
Poolvos kinder-bontjas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Smeedijzeren luchter 2539
Smeedijzeren luchter

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Tabletten met 6 onderzetters 2540
2 Tabletten met 6 onderzetters

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Doofpot, rokmodel 2541
Doofpot, rokmodel

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hanglamp Art Deco 2542
Hanglamp Art Deco

Resultaat:

40 EUR

Jugendstil hangende petroleumlamp 2543
Jugendstil hangende petroleumlamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Koperen hengselpot, koekepan en beddepan 2544
Koperen hengselpot, koekepan en beddepan

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke grammofoon 2545
Antieke grammofoon

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Bronzen tablet Kaiser Wilhelm 2546
Bronzen tablet Kaiser Wilhelm

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Grote lijst, goudkleurig 2547
Grote lijst, goudkleurig

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers verzilverd 2548
Lot divers verzilverd

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Imari petroleumlamp 2549
Imari petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Verzilverd servies + bierkruik 2550
Verzilverd servies + bierkruik

Resultaat:

15 EUR

Messing wandlamp, 19e eeuw 2551
Messing wandlamp, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Tiffany lamp 2552
Tiffany lamp
Startprijs 60 EUR
Bronzen hanglamp 2553
Bronzen hanglamp
Startprijs 60 EUR