Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.
19e eeuwse Biedermeier kristallen gembercoup met deksel (minimale chips). Amandel-geslepen. Afm. 30 cm. Cond.: R/G.
Grote 19e eeiwse Biedermeier kristallen gembercoup (chips). Amandel-geslepen. Afm. 42 cm. Cond.: R.
Grote groen-blauwe copieer glazen bolle vaas, licht gelobt. Ca. 1930. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale en edelhert decors. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Moda (Daum Nancy) ijsglazen vaas, ca. 1925. Frankrijk, (1918-1925) Met goud en florale decor. Afm. 21x15 cm. ø. In goede staat.
Kristallen Biedermeier gembercoup (chips). Afm. 40 cm. Cond.: R/G.
Drie antieke glazen ge-etste boterstolpen met florale decors. Met zilveren knop, 835/000, versierd met parelrand Ca. 1900. Afm. 2x16 cm 1x18 cm. Eén gebarsten. Cond.: R/G.
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, In houder met handgrepen en staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CAa. 20.5cm.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, ca. 1910. Afm. 33x21 cm ø. In goede staat.
Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afm. ø 16 x 29 cm.
Vooroorlogs 127-delige glas set, inclusief drie karaffen. Mooie gave gelijksoortige set met amandelslijpsel. Zeven soorten in sets. In goede staat.
Jugendstil glazen vaas, Le Verre Francais. Ca. 1920. Afm. 20 cm. In goede staat.
Duitse Charles Schneider glazen Art Deco vaas, ca. 1930. In goede staat.
Loetz stijl glazen vaas, iriserend met goud decor. 20e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Een set kristallen karaffen met stop. 20e eeuw. Eén minimale chip. Afm. 33 cm. Cond.: G.
Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...
Kristallen karaf met zilveren montuur. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.
Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G
Grote blauw glazen Art Deco vaas, ca. 1930. Mogelijk Bruno Mauder. Afm. 25 cm. In goede staat.
Dunwandige geslepen kristallen koekschaal met knopdeksel. Leerdam, gemerkt: 'Copier'. Afm. ø 25 cm.
Mondgeblazen glazen vaas met zonnebloemen, 21e eeuw. Iriserend en glasfusing. Afm. 45 cm. In goede staat.
Glazen glas fusing buste, iriserend, met luchtbellen en glaspasta, 21e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Vijf delen vooroorlogs blauw glas. Twee maal een bloemvormige schaal, één maal vaas, één maal bonboniére en één maal klein parfumflesje. Afm. 7-24 cm. In goede staat.
Glazen design kaasstolp met porseleinen basis. Gemerkt: Borek Opek. Afm. 15x23x23 cm. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas in lood venster met religieuse voorstelling en tekst avondlied. Afm. 28.5x16.5 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. Afm.ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afm. 15x10 cm. ø. In goede staat.
Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.
Drie oude/antieke kristallen karaffen. Eén maal strak, twee maal geslepen. Afm. 33-35 cm. In goede staat.
Drie delen glas/kristal. 20e Eeuw. Betreft: Twee kristallen schalen (één waaier kristal). Eén persglazen schaal ABC.50 (minimale chips). Afm. 21-28 cm. Cond.: R/G.
Aparte oude Italiaanse tafellamp van glas en messing, Grieks figuren decor, binnenkant glas met bladgoud, (Murano?) omstreeks 1930-1950, messing fitting met baceliet, 89cm. Cond;G
Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).
Lot geslepen glas, 20e eeuw. O.a.: één keer uil, één mondgeblazen glazen varken (24 cm.), drie pyramide vormen, één maal facet geslepen. Afm. 4-6 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen, zwart met wit en rood (fusing). Ongemerkt, mogelijk 'Murano'. Afm. 65 cm. In goede staat.
18e Eeuwse muizenfles met fraaie graveringen o.a.: Vliegende vogel boven brandend hart.(brandende liefde huwelijkscadeau) en voorzien van tinnen montuur met dop. Afm. 5x8x19 cm.
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Vierkante geslepen kristallen schotel 22cm., geslepen kristallen bloemenvaas H.20cm.
Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.
Antieke geslepen karaf met geëtst floraal slijpsel, naam Carl Schultze wapenschild met staande leeuwen en jaar 1824. Voorzien van tinnen montuur met schroefdop.
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Grote kristallen glazen bewerkte bokaal (loodglas), 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø 21 x 30 cm.
Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afm. 7-33 cm. In goede staat.
Art deco stijl glazen vaas, 20e eeuw, chips bovenrand, 20x11,3øcm. Cond:R
Twee kristallen flessenbakken met geslepen sterren en zilveren,835/000, rand Gonham sterling 1421, ca.ø14cm.
Negen diverse flacons allen met gouddecor, diverse slijpsels en motieven, diverse leeftijden vanaf 1900, -8-16,5cm Cond:G