Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Dekenkist
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.

Eng. eiken hangoortafel,
Resultaat: 85 EUR

Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel, ca. 1900. Afm. 79x91x135 cm. Cond.: G.

Dekenkist
Resultaat: 50 EUR

Antiek Engels eikenhouten dekenkistje met snijwerk, ca. 1900. Afm. 43x32x41 cm. In goede staat.

Franse glaskast
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke 19e eeuwse Franse glaskast, noten met wortelnoten, ca. 1870. (lichte fineerschade) Afm. 220x100x45 cm. In goede staat.

Duitse tafel in goede staat
Startprijs 75 EUR

Antiek Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afm.: 77x91 cm. In goede staat.

Zonnespiegel
Resultaat: 60 EUR

Houtgesneden oude zonnespiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. ø 70 cm. In goede staat.

Houtgestoken spiegel
Resultaat: 180 EUR

Grote decoratieve Italiaanse houtgestoken spiegel met rocailles. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 113x86 cm. In goede staat.

Kersenhouten eethoek+ 4 stoelen.
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.

Buffetkast (Kersen)
Startprijs 300 EUR

Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 198x117x55 cm. In goede staat.

Side Table (Kersen)
Resultaat: 225 EUR

Kersenhouten side-table met twee lades. Stijl-kwaliteits meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x120x46 cm. In goede staat.

Verguld bankje
Resultaat: 65 EUR

Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.

Verguld bankje
Resultaat: 65 EUR

Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.

Etagere Tafel
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.

Snijwerk spiegel met leeuwenkop
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Franse eikenhout gestoken spiegel met ranken en leeuwenkop. Ca. 1890. Afm. 128x84 cm. In goede staat.

Windsor stoel
Resultaat: 80 EUR

Zware Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel (mooie patina). 19e eeuw. Afm. 80x70x45 cm. In goede staat.

Jachtbuffet met kroon
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G

Eethoek, tafel met 4 stoelen
Startprijs 150 EUR

Engelse mahoniehouten eethoek met vier bijzondere stoelen, voorzien van kraanvogels en floraal decor. 19e eeuw. (twee soorten stoffering) Afm. 74x126x74 cm en 94x40x40 cm. In goede staat.

Stel armleunstoelen
Resultaat: 275 EUR

Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.

Eiken sidetable
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten sidetable met verlengbaar blad en lades en etage. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 80x160x46 cm. (+ 2x 40cm.) In goede staat.

Wortelnoten hangvitrine
Startprijs 45 EUR

Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 83x79x21 cm. Cond.: G.

Televisie meubel
Startprijs 280 EUR

Munari design modern wit gelakt televisiemeubel, . 2e helft 20e eeuw . In goede staat. 40x50x150cm.

Twentse kist
Resultaat: 200 EUR

Originele Twentse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen, 18e eeuw. Afm. 77x69x153 cm. In zeer goede staat. (slot mist!)

Engelse kist
Resultaat: 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.

Spiegel (Biedermeier)
Startprijs 125 EUR

Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afm. 141x61 cm. In zeer goede staat.