Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Spiegels
Startprijs 60 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G

mahonietafel omstreeks 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.

Ronde tafel op zuilen
Startprijs 50 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. In redelijke staat 75x94cm.

Naaitafel
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe naaitafel met ingelgd binnenwerk, omstreeks 1870, behoeft restauratie 75x47x40cm. Cond:R

Ovale eettafel, omstreeks 1900
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.

3 notenhouten stoelen
Startprijs 45 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.

2 Hollandse krakeling-stoelen
Resultaat: 75 EUR

Twee mooie Hollandse Willem III notenhouten krakeling stoelen met rocailles en floraal decor.Omstreeks 1870, In goede staat 95x46x50cm.

Biedermeier stoelen, horrix
Startprijs 100 EUR

Vier negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier Horrix stoelen, in rococo stijl, 97x55x45cm. Cond;G

Mahonie panelenkast
Startprijs 125 EUR

Gave antieke 19e eeuwse mahoniehouten penantkast met halve getorste zuilen, In zeer goede staat 95x105x40cm.

Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Startprijs 60 EUR

Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade 75x113øcm. Cond:R

4 Mahoniehouten Biedermeier stoelen
Startprijs 60 EUR

Vier negentiende eeuwse mahoniehouten Biedermeierstoelen met nette cremekleurige stoffering, lichtschade, 90x45x52cm. Cond:R

Jachtspiegel met kroon
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G

Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 30 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen omstreeks 1960, stijlmeubel met lade en messing klauwpoten op wielen 53x37x 47(72cm). Cond:G

Antieke spiegel
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten. Spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G

Empire mahoniehouten bank
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire bank met klauwpoten, verlijming los linksvoor, bekleding licht beschadigd. 95x167x73cm. Cond:R

Frans stoeltje
Startprijs 30 EUR

Louis Seize stijl stoel, omstreeks 1960 Italie met originele beschildering, bekleding beschadigd. 85x66x65cm. Cond:R

Bureaustoel met lederen zitting
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse barokstoel met bruine lederen bekleding 2e helft 20e eeuw. In goede staat 118x80x67cm.

Jachtkastje met getorste zuilen
Resultaat: 265 EUR

Frans 1 deurs eikenhouten jachtkastje met getorste zuilen, lade en wildvoorstelling. Omstreeks 1880, in goede staat 102x78x54cm.